Punk Generation: El Banda, Bunkier, L.A.S.T. i inni

Punk Generation: El Banda, Bunkier, L.A.S.T. i inni

Miejsca imprez:

CKS Mrowisko, Gliwice | Pokaż pozycję na mapie

4.11.2017 19:00 Klub Spirala Bilety
Ceny biletów:
    - 35zł - w przedsprzedaży
    - 45zł - w dniu imprezy

Szczegóły wydarzenia

Punk Generation: El Banda, Bunkier, L.A.S.T. i inni


EL BANDA warszawski zespół, którego atutem jest m.in. mocny głos Ania, współzałożycielem jest Rolf, basista legendarnej grupy Post Regiment. Melodyjny punk rock zjawiskowej urody, zagrany w niebanalny ale przebojowy sposób. Na swoim koncie mają kilka wydawnictw.

BUNKIER zespół od początku związany z Punk Generation, stał się jego ambasadorem na krajowych scenach. Zaprezentuje specjalny materiał z nowej, niewydanej jeszcze płyty.

L.A.S.T. to zespół z Bielsko-Białej, wczesnej znany jako Eye For An Eye, charyzmatyczna wokalistka, mocny punkowy przekaz i promocja ich nowej płyty.

SIKSA to laska z misją za którą jej nienawidzą. Jeśli masz perfidny, wstydliwy sekret, coś czego nigdy nie wymówisz na głos... to ONA już o nim wie. Jest jak kolumna z pytaniami w „Bravo" w kształcie współczesnej Polski. SIKSA to rollercoaster/perfo-punk absolutny dzięki któremu przypominasz sobie dlaczego jako dzieciak chciałeś być dorosły i dlaczego jako dorosły chcesz znowu być gówniarzem.

ALLES pochodzący z Łodzi post punkowy band mający na swoim koncie kilka płyt wydanych w Polsce i za granicą. Ich nieszablonowa muzyka wymyka się wszelkim ramom a każdy koncert to performens muzyczny!

KRYZYS Początki grupy sięgają 1978, jednym z założycieli był Robert Brylewski. Punk i nowa fala, to dwa muzyczne gatunki, które chyba najlepiej określają tą legendę polskiej sceny niezależnej. Zespół nieczęsto koncertuje ale jak już pojawi się na scenie to występ staje się dużym wydarzeniem.

DZIECIUKI pochodzący z Grodna (Białoruś) zespół gra fol-punka, występował w Polsce m.in. z zespołem Hańba na warszawskim koncercie Solidarni z Białorusią. Kilkuosobowa załoga porywa do szaleńczych tańców i śpiewa o ważnych dla każdego człowieka sprawach!

THE FIALKY pochodzący z Pragi (Czechy) zespół jest jednym z najpopularniejszych w swoim kraju, często nazywany „czeskim Ramones” porywa tłumy na każdym koncercie.

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Gdzie:

  • CKS Mrowisko, Pszczyńska 85, Gliwice

Facebook