Before#12TNM: Toulouse Low Trax

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Muzyka.

Dying Fetus, guests: Psycroptic, Beyond Creation, DISENTOMB

Koncert rozpocznie się o godzinie 18:30!

Klub U Bazyla, Poznań

23.10.2017

Ethno Jazz Festival:Noc w Lizbonie-Mario Moita&João de Sousa

Klub Muzyczny Stary Klasztor, Wrocław

24.10.2017

Ceny biletów:
    - 20zł

Szczegóły wydarzenia

 TOLOUSE LOW TRAX (Salon Des Amateurs, Dusseldorf, DE)


Gość kolejnej imprezy z cyklu Before Tauron Nowa Muzyka to przedstawiciel nowej fali nietuzinkowych artystów z Dusseldorfu, związanych z kultowym klubem Salon DesAmateurs.

To kameralne, ale bardzo wpływowe miejsce zasłynęło z ekscentrycznego profilu muzycznego i zamiłowania jego bywalców do nieskrępowanej zabawy do późnego rana. Na imprezach w Salonie można usłyszeć m.in. industrial, afrobeat, synthpop i italo disco miksowane bez ograniczeń z eksperymentalnym techno. W sobotę 29 października Hipnoza za sprawą Tolouse Low Trax na kila godzin zamieni się w katowicką wersję Salon DesAmateurs.

Tolouse Low Trax to dj i producent, który wraz z Leną Willikens i Wolfem Mullerem stanowi trzon djskiej załogi Salon Des Amateurs. Artysta w przeszłości współtworzył postrockowy Kreidler, a obecnie wydaje solowe nagrania dla takich wytwórni, jak Antinote, Karaoke Kalk i Themes For Great Cities. Jego sety to esencja niepowtarzalnego klimatu Salonu, łączące w jedną spójną całość eksperymenty artystyczne i zaskakujące zwroty akcji z hipnotycznymi, plemiennymi rytmami. Czyli dokładnie to, czego powinno się oczekiwać po dju, którego ksywka jest hołdem dla francuskiego XIX-wiecznego malarza Henriego de Toulouse-Lautreca. Zapraszamy gorąco.


Support:

Bartek Baran live + dj set

Marganski (PR Trójka) dj set

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Gdzie:

  • Jazz Club Hipnoza, pl. Sejmu Śląskiego 2, Katowice

Facebook