Pono i FU

Pono i FU

Impreza odwołana!

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Muzyka.

Dying Fetus, guests: Psycroptic, Beyond Creation, DISENTOMB

Koncert rozpocznie się o godzinie 18:30!

Klub U Bazyla, Poznań

23.10.2017

Ethno Jazz Festival:Noc w Lizbonie-Mario Moita&João de Sousa

Klub Muzyczny Stary Klasztor, Wrocław

24.10.2017

Ceny biletów:
    - 30zł

UWAGA:

Wydarzenie zostało przełożone z 13 stycznia na 25 lutego

Zakupione bilety zachowują ważność.

W związku ze zmianą daty wydarzenia, zakupione bilety można zwracać w miejscu ich nabycia za okazaniem dowodu zakupu.

Możliwość zwrotu biletów istnieje jedynie do nowej daty imprezy.

Szczegóły wydarzenia

Pono, FU


PONO (Rafał Pono Poniedzielski)

Warszawski raper, współtwórca Zip Składu, TPWC oraz Zipery. Przygodę z twórczością rozpoczynał w 1997 r supportem przed legendarnym zespołem Run-D.M.C. W 2002 roku zadebiutował krążkiem „Hołd”. W 2006 roku wydał drugi longplay „Tak to widzę”. W tym samym roku założył wspólnie z Zofią Klepacką fundację HEYPRZYGODO, która pomaga uzdolnionym dzieciom z ubogich rodzin. W 2007 roku razem z Sokołem nagrał krążek „Teraz pieniądz w cenie”, płyta zyskała status złotej. Kolejnym projektem była wydana w 2008 r płyta „Ty Przecież Wiesz Co”.  Ostatnim projektem TPWC jest wydana w 2009 płyta Pono fest Sokół pt. „To prawdziwa wolność człowieka”. W lutym miała miejsce premiera trzeciej solowej płyty "Wizjoner".


FU

Fu to nietuzinkowa postać polskiego hip-hopu, której z pewnością nie trzeba przedstawiać fanom. Ze sceną hip-hopową związany jest już od 13 lat. Jest członkiem między innymi legendarnego już Zip Składu, Zipery i wielu innych szanowanych w naszym kraju, a także poza jego granicami, ekip. Fu po raz pierwszy można było usłyszeć już w 1998 roku na płycie DJ-a 600V „Produkcja Hip Hop”. Od tego czasu nagrał już 11 studyjnych płyt, z czego 6 to jego albumy solowe. W tym czasie powstały chociażby takie hity jak „Paradox”, „Dystans”,"Czy Napewno", „Raptowne realia”, „Rap Bizne$$”, "Uda'h Uda'h" feat Jamal czy pochodzące z płyty „Retrospekcje” wydanej w 2009 „Ekskluzywny nokaut” z gościnnym udziałem WWO i „Dość tego” z gościnnym udziałem Wozza (Afromental).

W maju 2010 nakładem PROSTO Label ukazał się mixtape Fu&DjElement „Projekt 30”, który jest promowany przez kawałek „Ukryty szept”.W 2011 roku wyszła dlugo 0czekiwana przez fanów Fu 6 płyta solowa Fu pt: „De Facto” wydana w najlepszej wytwórni muzycznej PROSTO.Singiel promujacy ten album nosi tytuł „De Facto” i „Permanentne Upojenie” i "Nie Zaprzeczysz Mi" feat Chada,Brahu.. Po dziewięciu latach Fu wraz z Olsenem postanowili reaktywować współprace i zrealizować materiał „Kameleon2”. Do tej produkcji zaprosili znanych producentów, takich jak: MilionBeats, Dies, Kamilson, Sherlock, Fleczer,OSB czy debiutujący producent z Białegostoku BasenBeats. Płyta pod tytułem „Kameleon2” będzie utrzymana w stylu hardcore klasyce nie zabraknie również paru bangerowych bitów. Tak jak przy pierwszej płycie Kameleon chłopaki zadbali o dobry wybór gości, raperów z pierwszej półki.Pierwszy video singiel nosi tytuł "Rap Fanatyk" muzyka MilionBeats Następnie drugi singiel nazywa się "Stare Autorytety".Fu aktualnie pracuje nad nową płytą solową"Definicja Istnienia",której premiera jest planowa na 3 czerwca 2016 w wytwórni Prosto.

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Gdzie:

  • Underground Pub, Pl.Korfantego 1, Tychy

Facebook

Podkategoria