Poznań Nowa Generacja: Rebeka, Miss Is Sleepy, KVBA, Groberska

Poznań Nowa Generacja: Rebeka, Miss Is Sleepy, KVBA, Groberska
E-Ticket
Co to jest E-Ticket?

Sprzedaż zakończona!

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Muzyka.

Drum Fest

22.10.2017 - 28.10.2017

Drum Fest: Ludwig Albert - recital marimbowy

Państwowa Szkoła Muzyczna, Opole

22.10.2017

Ceny biletów:
    - 29 zł - w przedsprzedaży
    - 40zł - w dniu imprezy

Szczegóły wydarzenia

Poznań Nowa Generacja!


Już 10 grudnia w Hali nr 2 MTP odbędzie się interdyscyplinarny festiwal Poznań Nowa Generacja! W ramach wydarzenia odbędą się cztery koncerty obiecujących lokalnych zespołów, wystawa plakatów, wystawa zdjęć oraz giełda płytowa!Zagrają Rebeka, Miss Is Sleepy, KVBA oraz Groberska!

Rebeka - od wydania debiutanckiej płyty, Iwona Skwarek i Bartosz Szczęsny konsekwentnie umacniają swoją pozycję rynku muzycznym. Udowodnili, że są dojrzałymi, pewnymi swoich artystycznych atutów twórcami. Charyzma sceniczna, wyrafinowane kompozycje i silny głos Iwony to znaki rozpoznawcze zespołu. W marcu tego roku ukazał się najnowszy album duetu – „Davos”. To album pełen różnorodnych piosenek – od melancholijnych po klubowe energetyczne brzmienia.

Miss Is Sleepy podróżuje po piaszczystych bezdrożach, wijących się rzekach elektrycznych węgorzy, zapomnianych przedmieściach. To muzyka dla rogatych dusz, świadków odchodzącego i romantycznego świata niespiesznych opowieści - barowych, osiedlowych, łotrzykowskich. Niedawno ukazała się ich debiutancka EP-ka "En Route".

KVBA - Poznańsko-wrocławski projekt duetu Zublewicz/Holak tworzący muzykę z pogranicza ambientu, eksperymentalnej elektroniki, house’u i techno. Zespół zadebiutował podczas tegorocznej edycji festiwalu Enea Spring Break, w kolejnych miesiącach wystąpił się także m.in. na festiwalu Audioriver. Premierowe wydawnictwo KVBA planowane jest na przełom 2016 i 2017 roku.

Groberska - 21-letnia autorka muzyki i tekstów. Występowała już na jednej scenie z Marceliną oraz Skubasem. Swoje pierwsze utwory zaczęła publikować w sieci pod nazwą Closeinsounds. Do swoich największych inspiracji zalicza Jeffa Buckley’a oraz… Jamesa Deana. We wrześniu premierę miał singiel "Pragnąc Słów".

Wszyscy ci artyści wystąpili podczas poznańskiego festiwalu Spring Break.

Integralnym elementem wydarzenia będzie wystawa okładek płytowych wyróżnionych w Konkursie 30/30 organizowanym przez Galerię Miejską Arsenał, partnera festiwalu Poznań Nowa Generacja. Wybrane grafiki z pewnością nabiorą nowych znaczeń i zachwycą publiczność przez umieszczenie ich w nieoczywistych wnętrzach zabytkowej Hali nr 2 MTP. Warto dodać, że w tym roku za najlepszą okładkę uznano "En Route" czyli okładkę mini-albumu Miss Is Sleepy.

W ramach imprezy zaprezentowane zostaną także zdjęcia fotografów skupionych w Pix.house. Motywem przewodnim wystawy będą zdjęcia koncertowe, zwłaszcza z tegorocznego festiwalu Enea Spring Break.

Imprezę rozpocznie kolejna Poznańska Giełda Fonograficzna Vol.IV - Edycja Świąteczna, której poprzednie edycje odbyły się m.in. w Centrum Kultury Amarant oraz w Relaksie Nad Wartą. Giełda odbędzie się w godzinach 10:00 - 16:00. Wstęp dla kupujących bezpłatny. Poznańska Giełda Fonograficzna to doskonała okazja, aby uzupełnić swoją kolekcję płyt, nabyć trochę nowych nagrań, powymieniać się krążkami czy po prostu spotkać się i porozmawiać w przyjaznej atmosferze. Tym razem z okazji zbliżających się świąt postanowiliśmy rozszerzyć dotychczasową formułę naszych spotkań o szersze grono wystawców . Do udziału w giełdzie zapraszamy sprzedawców i wystawców związanych z szeroko rozumianą kulturą muzyczną. Zgłoszenia rezerwacji stoisk można zgłaszać pod rafal@pwevents.pl

Źródło: Materiały promocyjne organizatora

Organizator: GoAhead

Gdzie:

  • MTP, Głogowska 14, Poznań

Facebook