Wielki Finałowy Spektakl Brave Kids

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Muzyka.

Kortez

22.04.2018

Kortez - Łódź

Wytwórnia, Łódź

22.04.2018

Ceny biletów (normalny / ulgowy - dzieci do 18 roku życia, seniorzy):
    - 40zł / 35zł - Parter
    - 30zł / 25zł - Balkon
    - 25zł - Bilet rodzinny (Dwoje dorosłych + minimum dwoje dzieci) - Parter

Szczegóły wydarzenia

Wielki Finałowy Spektakl Brave Kids


Spektakl jest kulminacją projektu Brave Kids odbywającego się w siedmiu miastach w Polsce i na Słowacji. Na jednej scenie wystąpi 135 dziecięcych artystów z 24 grup artystycznych, z 16 krajów, 5 kontynentów. Spektakl jest wynikiem wspólnego tworzenia i wymiany w atmosferze przyjaźni i szacunku. Mieni się różnorodnością kultur i talentów reprezentowanych przez wszystkich uczestników.

Scena w Teatrze Polskim zapłonie 10 lipca dzięki emocjom płynącym prosto z serc 135 dzieci z całego świata. Wielki Finałowy Spektakl Brave Kids wzruszy każdego widza prostotą, wrażliwością, tolerancją i otwartością na drugiego człowieka oraz jego kulturę. Zachwyci też wysokimi umięjętnościami artystycznymi uczestników projektu.

Większości młodych artystów pierwszy raz w życiu będzie mogła wystąpić na profesjonalnej scenie z profesjonalną obsługą techniczną, przed tysięczną publicznością, w wielobarwnych kostiumach. Dzieci zapamiętają ten występ na całe życie, a w trudnych chwilach przywołanie tego wspomnienia przypomni im, że marzenia się spełniają.

Wielki Finałowy Spektakl Brave Kids to wielobarwne, wielokulturowe przedstawienie, które wspólnie przygotują dzieci  z 24 dziecięcych grup artystycznych z 5 kontynentów. Młodzi artyści w ciągu 3 tygodni nie tylko wymieniać będą się swoimi umiejętnościami z zakresu sztuki i tradycji, ale także poznawać, zaprzyjaźniać i pokazywać, że między dziećmi bariery znikają bardzo szybko. Bez komunikacji w jednym języku, dzieci stworzą kolaż mieniący się różnorodnością kultur, talentów i technik artystycznych.

W tym roku na jednej scenie wystąpią dzieci z Brazyli, Maroko, Ukrainy, Gruzji, Meksyku, Słowacji, Kenii, USA, Mołdawii, Indii, Rumunii, Litwy, Iranu, Rosji, Turcji i Polski.

Owacjom zwykle nie ma końca, a zdarza się też, że artyści podekscytowani powodzeniem spektaklu nie chcą zejść ze sceny! Wtedy następuje prawdziwy wybuch radości – owacje, okrzyki, śmiechy artystów i publiczności – nie można tego nie zobaczyć. Nie można tego nie przeżyć…


Reżyser spektaklu: Jacek Timingeriu

Instruktorzy artysytczni Brave Kids: Katarzyna Kapela, Gabriel Almagro, Marcin Misiura, Creo Kellab , Ilona Krawczyk, Kasia "Venka" Godlewska, Mateusz Godlewski, Ewa Hubar, Jolanta Sikorska, Magdalena Nykiel, Mary Sadowska, Nataša Cápová.

Scenografia: Barbara

Reżyser światła: Maniek Maniewski

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Gdzie:

  • Teatr Polski, ul. Gabrieli Zapolskiej 3, Wrocław

Zdjęcia i pliki wideo

Facebook