Świat Wielkiej Muzyki: On Broadway - show muzyczno-taneczne

Świat Wielkiej Muzyki: On Broadway - show muzyczno-taneczne

Odwołane

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Muzyka.

Little Big

Klub Zaklęte Rewiry, Wrocław

29.05.2018

Camel - The Moonmadness Tour 2018

Bilety dostępne na www.ticketmaster.pl

Dom Muzyki i Tańca, Zabrze, Progresja …

02.06.2018 - 03.06.2018

Ceny biletów:
    - 200zł - 100zł

UWAGA:

Wydarzenie zostało odwołane!

Zakupione bilety można zwracać w miejscu ich nabycia za okazaniem dowodu zakupu.

Szczegóły wydarzenia

On Brodway


Show muzyczno-taneczne

ICE Kraków 30.12.2017 20:00


Wykonawcy: Karen Edwards, Natasza Urbańska, Mark Preston, Janusz Józefowicz oraz balet i orkiestra.

Program: największe przeboje amerykańskiej muzyki rozrywkowej.

Zapraszamy na specjalny, przedsylwestrowy spektakl muzyczno-taneczny w wykonaniu popularnych gwiazd amerykańskich i polskich.

Wokalistka i pianistka Karen Edwards jest dobrze znana polskim słuchaczom ze współpracy z Jarkiem Śmietaną oraz z dużych produkcji symfoniczno-chóralnych muzyki gospel. Wielokrotnie nominowana do Nagrody Grammy współpracowała m. in. z Princem, Stevie Wonderem i Tony Bennettem. Ze swoim międzynarodowym zespołem zaśpiewa przeboje Prince’a, Berta Bacharacha, Georga Gerschwina i Stevie Wondera.

Natasza Urbańska to niezwykle popularna, wszechstronna wokalistka, tancerka i aktorka znana z telewizji i teatru gdzie obok występów w  polskich musicalach i współpracy z Teatrem Rampa często wykonuje hity muzyki amerykańskiej. Zaprezentuje program razem z grupą taneczną oraz w duecie z Januszem Józefowiczem.

Szczególnym gościem programu będzie amerykański wokalista Mark Preston przybywający wprost z Las Vegas, gdzie od lat jest jedną z gwiazd tamtejszej estrady.

Preston był członkiem znanej amerykańskiej grupy The Lettermen, z którą nagrywał wiele płyt nominowanych do Nagrody Grammy, a w Polsce zaśpiewa sławne przeboje broadwayowskiej  jak m. in. My Way, Sway, Shadow Of Your Smile, Fever, Sweet Caroline, Venus.

Reżyserem koncertu, który również zaśpiewa w duecie z Natasza Urbańską będzie Janusz Józefowicz - najbardziej ceniony i rozpoznawalny polski twórca i reżyser musicalowy. Jego słynne „Metro” przez 20 lat było z sukcesem wystawiane w Polsce i na całym świecie. Każdy spektakl muzyczny Józefowicza to gwarancja najwyższej klasy rozrywki i zabawy.

Artystom będzie towarzyszyć grupa taneczna i kameralna orkiestra symfoniczna.

Przybądź koniecznie, aby w okresie sylwestrowym znaleźć się na dwie godziny w prawdziwym świecie amerykańskiej muzyki i tańca On Brodway.

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Gdzie:

  • ICE Kraków Congress Centre, ul. Marii Konopnickiej 17, Kraków

Facebook