Agnieszka Chylińska

Agnieszka Chylińska

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Muzyka.

Ceny biletów:
  - 69zł, 99zł (Early Entrance) - I pula - do wyczerpania
  - 89zł, 119zł (Early Entrance) - II pula - do wyczerpania
  - 109zł, 139zł (Early Entrance) - III pula - do wyczerpania
  - 129zł, 159zł (Early Entrance) - IV pula - do wyczerpania
  - 149zł, 179zł (Early Entrance)

Szczegóły wydarzenia

Forever Child Tour 2017


Muzyczny powrót Agnieszki Chylińskiej z płytą „Forever Child” i trasą koncertową „Forever Child Tour” okazał się ogromnym sukcesem. W związku z wielkim zainteresowaniem fanów artystki – Music Company i Top Management, producenci trasy, zapraszają na kolejne 13 koncertów w 2017 roku!

We wrześniu 2016 r. Agnieszka Chylińska powróciła w wielkim stylu na polską scenę muzyczną, wydając album „Forever Child”, który szybko zyskał status złotej, a następnie platynowej płyty. Pierwszy utwór z krążka, „Królowa łez”, ma już ponad 20 milionów odsłon w serwisie YouTube. Gdy w październiku artystka rozpoczęła trasę „Forever Child Tour”, bilety na wszystkie koncerty zostały wyprzedane w rekordowo krótkim czasie. W związku z ogromnym zainteresowaniem i licznymi prośbami fanów, którzy marzyli, by móc na żywo posłuchać utworów z długo wyczekiwanej płyty swojej idolki, na luty i marzec 2017 r. została zaplanowana druga część „Forever Child Tour”. Music Company i Top Management, producenci trasy, zapraszają na 13 koncertów, w tym aż siedem zagranicznych. Dużą niespodzianką będzie ponowny występ Agnieszki Chylińskiej w Warszawie.

„Forever Child” Agnieszki Chylińskiej jest zaskakującą i nieoczywistą wypowiedzią artystki, której twórczość najlepiej określa ukute przez nią hasło: „nigdy taka sama”. Tym razem Agnieszka Chylińska łączy rockową siłę swojego charakterystycznego głosu z nowoczesnym brzmieniem. Nawiązując do stylistyki z początków kariery i wplatając wyraziste elementy ulubionych nurtów muzycznych, artystka zaprasza fanów w niezwykłą podróż. Dopełnieniem są osobiste, niezwykle emocjonalne teksty, które długo pozostaną w pamięci słuchaczy. Na koncertach „Forever Child Tour” charyzmatyczna wokalistka kolejny raz zaskoczy słuchaczy i przypomni, czym jest prawdziwy, energetyczny rock.

Szczegółowe informacje o trasie dostępne są na stronach:

http://musiccompany.pl/agnieszka-chylinska-forever-child-tour

https://www.facebook.com/MusicCompanyPl/


Producentami trasy „Forever Child Tour” są: Music Company i Top Management. Patronat medialny nad płytą i trasą objęli: TVN, RMF i Onet.

Organizator: Music Company oraz Top Management.

Plan imprezy:

 • 17:30 – wejście z biletami Early Entrance
 • 18:00 – otwarcie bram
 • 19:00 – rozpoczęcie koncertu

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Gdzie:

 • Progresja Music Zone, ul. Fort Wola 22, Warszawa

Facebook