T.Love

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Muzyka.

T.LOVE (T LOVE)

18.11.2017 - 02.12.2017

Ceny biletów:
    - 50zł

Szczegóły wydarzenia

T.LOVE


Nowy album zespołu, bezpretensjonalnie zatytułowany „T.LOVE” ukaże się na rynku 4 listopada br. Wersja podstawowa zawierać będzie 14-15 premierowych kompozycji. Wersja specjalna, limitowana, wzbogacona zostanie o 3-4 piosenki - w tym duet z Johnem Porterem.

Muza, na premierowym krążku, to kompozycje wszystkich członków T.LOVE – tradycyjnie, do tekstów Muńka.

W przeciwieństwie do poprzedniego wydawnictwa „Old is Gold”, którego teksty skupiały się najczęściej na sprawach duchowych, nowy album niesie wiele nawiązań do współczesności. Dominuje artystyczna publicystyka, krążąca wokół Polski i świata, tu i teraz… Muniek śpiewa o podzielonym społeczeństwie, strachu w Europie zniewolonej terrorem, o uchodźcach, wszystkich naszych fobiach i zagrożeniach… Jest też kawałek „Warszawa Gdańska”, poświęcony pamięci, zmarłego na początku tego roku, Davida Bowie.

Album - jak mówi Muniek - ma ostro bujać muzą opartą na dobrych melodiach i gitarowych riffach… To swoisty soul-punk tzn. skrzyżowanie czarnej tradycji Motown, czy Stax, z białym rock’n’rollem.

Okładkę płyty zaprojektuje Rosław Szaybo – człowiek-legenda, twórca klasycznych już dzisiaj okładek, jak choćby tej do debiutanckiego albumu The Clash, czy też będącej dzisiaj prawdziwą ikoną „British Steel” zespołu Judas Priest.

Czekamy na nowe T.LOVE - jesienią trasa klubowa po całej Polsce, uwieńczona warszawskim koncertem w Stodole, 26 listopada, z gościnnym udziałem Natalii Przybysz i Marka Dyjaka.

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Gdzie:

  • Lizard King, ul. Mikołaja Kopernika 3, Toruń

Facebook