Szombry Rap & Reggae ( Rah!m, 3oda Kru, StarGuardMuffin )

Szombry Rap & Reggae ( Rah!m, 3oda Kru, StarGuardMuffin )

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Muzyka.

Bednarek - premierowa trasa albumu "Talizman" - Poznań

Klub Muzyczny B17, Poznań

19.01.2018

Grzegorz Turnau - L-Live - Koncert urodziNOWY - Kraków

ICE Kraków Congress Centre, Kraków

19.01.2018

Bilety wyprzedane!

Szczegóły wydarzenia

Rahim - jeden z bardziej znanych i utytułowanych polskich artystów hip-hopowych. Swoją popularność zyskał dzięki uczestniczeniu w zespole Paktofonika, najbardziej popularnej rapowej polskiej grupy, która swoje sukcesy odnosiła również na zagranicznych rynkach muzycznych. Obecnie ze swoim albumem „Podróże po amplitudzie” podbija notowania list przebojów a kawałek „Fejm” jest jednym z najchętniej słuchanych wśród młodzieży.

StarGuardMuffin - (Wokal - Kamil Bednarek – finalista obecnej edycji "Mam Talent") brzeska formacja muzyczna wykonująca szeroko pojętą muzykę reggae. W swoim repertuarze oferuje zarówno utwory rootsowe, jak i nowoczesne brzmienia. Zespół składa się z młodych, ambitnych muzyków czerpiących przyjemność z każdego koncertu. Pasja realizowana przez dźwięki i masa pozytywnych wibracji powoduje, iż każdy koncert jest na swój sposób wyjątkowy.

Bzzzt Sound - Zespół złożony z trzech beatboxerów powstał w 2006 roku. Założony przez Minixa Barteza i Sota skład mocno zabrał się do pracy nad materiałem. W krótkim czasie przygotowali oni repertuar koncertowy, który wywołał furorę w wielu klubach w Polsce.
Cały repertuar Bzzzt oparty jest o human beatbox (tzw. sztuka rytmicznego naśladowania dźwięków za pomocą narządów mowy). Na początku 2008 roku dołączyli Emilia, Majkel oraz Eskobar.

Bu - członek prawdopodobnie najbardziej zwariowanej kapeli hip-hopowej w Polsce, promować będzie swój najnowszy, solowy materiał „Zezowate Szczęście” 

Źródło: Materiały promocyjne organizatora

Facebook