Mikromusic Trio

Mikromusic Trio

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Muzyka.

Ceny biletów:
    - 40zł - w przedsprzedaży
    - 45zł - w dniu imprezy

Szczegóły wydarzenia

Mikromusic Orkiestra


Klub muzyczny Stara Piwnica zaprasza na akustyczny koncert zespołu MIKROMUSIC.

Muzyka zespołu to fuzja jazzu, trip-hopu, rocka, czasem tez muzyki ludowej. Na debiutanckim albumie Mikromusic wydanym w 2006 roku pojawiło się wielu gości, m.in. Leszek Możdżer oraz Sambor Dudziński.

Na 10-lecie zespołu w 2012 roku został wydany koncertowy album oraz dvd „Mikromusic w eterze”. Na początku 2013 pojawił się piąty krążek zespołu „Piękny koniec” zbierający bardzo pozytywne recenzje krytyków i fanów, a singiel „Takiego chłopaka” osiągnął ponad 11 mln. wyświetleń na portalu YouTube.

Mikromusic ma również na swoim koncie nominację do konkursu Camerimage za teledysk do piosenki „Thank God I'm a Woman”. Najnowsza płyta studyjna Mikromusic „Matka i Żony” ukazała się w październiku 2015 roku. Płytę zapowiedział utwór „Krystyno”, we wrześniu zaś ukazał się singiel „Bezwładnie”, w którym gościnnie zaśpiewał Skubas.

Kilka utworów, które znalazły się na płycie, tworzą również ścieżkę dźwiękową w filmie „Chemia” w reżyserii Bartka Prokopowicza. W listopadzie 2016 roku miała miejsce premiera dwupłytowego albumu „W kwietniu” stanowiącego zapis trasy koncertowej Mikromusic.


16 marca w kameralnym składzie jako Mikromusic Trio zagrają:

  • Natalia Grosiak - śpiew, ukulele
  • Dawid Korbaczyński - gitara
  • Robert Szydło - kontrabasik poziomy

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Gdzie:

  • Stara Piwnica, Krupnicza 15, Wrocław

Facebook