Dream Theater

Dream Theater
E-Ticket
Co to jest E-Ticket?

Bilety dostępne na www.ticketmaster.pl

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Muzyka.

16 maja 2017r. w katowickim Spodku wystąpi amerykańska legenda metalu progresywnego - Dream Theater
Ceny biletów:
  - 579zł - Premium Front Field
  - 279zł - Back Field
  - 579zł - Loża
  - 279zł 229zł, 179zł, 149zł - Trybuny

UWAGA:

Na to wydarzenie obowiązuje limit 8 biletów na klienta co oznacza, że jedna osoba może kupić łącznie nie więcej niż 8 biletów (w jednym zamówieniu lub w większej ilości zamówień).

W przypadku zakupu przez jedną osobę ilości przekraczającej ustanowiony limit, Organizator zastrzega sobie prawo do anulowania wszystkich zakupionych biletów na podstawie Regulaminu Uczestnictwa w Imprezie


Nieletni poniżej 16 roku życia muszą być pod opieką osoby dorosłej lub posiadać ze sobą podpisany przez rodziców/opiekunów formularz zgody: pobierz

Więcej o koncertach na: Teraz Rock

Szczegóły wydarzenia

DREAM THEATER


PREZENTUJE “IMAGES, WORDS & BEYOND 25TH ANNIVERSARY TOUR”


 • 18:00 – OTWARCIE BRAM
 • 19:30-20:30 – DREAM THEATER – część I
 • 20:50-22:30 - DREAM THEATER – część II

Podane godziny są orientacyjne i mogą ulec zmianie.


Roadrunner Records i DREAM THEATER ogłaszają dodatkowe terminy wiosennej, europejskiej trasy koncertowej zatytułowanej “Images, Words & Beyond 25th Anniversary Tour”. Artyści zagrają wszystkie utwory z płyty Images And Words z okazji 25-lecia albumu, nie zabraknie także największych hitów grupy. Dzięki wielkiemu sukcesowi tego albumu kariera DREAM THEATER nabrała ogromnego rozpędu, co sprawiło, że zespół stał się jednym z najważniejszych w grupie wykonawców metalu progresywnego. Album ten ma status legendy gatunku. Zdobył dwie nominacje do nagrody Grammy, sprzedał się w nakładzie ponad 12 mln płyt na świecie i w USA pokrył się złotem.

Dodatkowe przystanki na trasie (m.in. w Polsce, Francji i aż trzy we Włoszech) wynikają z ogromnego zapotrzebowania, o czym świadczy brak biletów na koncerty we Włoszech, Holandii i Norwegii. Artyści zaplanowali również powrót do miejsca, w którym odbędzie się inauguracja trasy w dniu 30 stycznia. Wystąpią ponownie w Auditorium Parco Della Musica w Rzymie w dniu 3 maja.

Skład zespołu DREAM THEATER: John Petrucci (gitara), John Myung (gitara basowa), James LaBrie (wokal), Jordan Rudess (klawisze i continuum) oraz Mike Mangini (perkusja).

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Organizator: Live Nation

Gdzie:

 • Spodek, Korfantego 35, Katowice

Facebook