Scorpions

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Muzyka.

Golec uOrkiestra - Koncert Kolęd i Pastorałek - Bydgoszcz

Hala Łuczniczka, Bydgoszcz

21.01.2018

Enej - Koncert Kolęd

Wytwórnia, Łódź

21.01.2018

Bilety w przedsprzedaży już od 190zł
Po wielkim sukcesie majowego koncertu w Atlas Arenie w Łodzi legendarna formacja Scorpions wraca do Polski z koncertem z okazji 50-lecia zespołu. Wyjątkowe, jubileuszowe show odbędzie się 4 marca 2016 roku w Tauron Arena Kraków.
Ceny biletów:
  - 229zł - Płyta
  - 290zł - Golden Circle
  - 320zł - Trybuny dolne Premium
  - 255zł - Trybuny tylne
  - 190zł - Trybuny górne
  - 699zł - VIP

Pakiet VIP zawiera:

 

- Bilet na koncert
- Bary, serwujące drinki na Państwa życzenie
- Bary z winem
- Alkoholowe cocktaile
- Poczęstunek w formie szwedzkiego bufetu. Bufet zawierać będzie wybór starterów typu "finger food", ciepłych jak i zimnych przekąsek, bar sałatkowy, desery
- Bary piwne
- Napoje bezalkoholowe, kawa i herbata


Regulamin imprez Prestige MJM

Szczegóły wydarzenia

Scorpions wracają do Polski!


Legenda zagra w Krakowie


Po wielkim sukcesie majowego koncertu w Atlas Arenie w Łodzi legendarna formacja Scorpions wraca do Polski z koncertem z okazji 50-lecia zespołu. Wyjątkowe, jubileuszowe show odbędzie się 4 marca 2016 roku w Tauron Arena Kraków.


Mimo upływu kilku dekad i planów zakończenia kariery, legendarny zespół Scorpions nieustannie gra w wielkim stylu, zaskakując swoich fanów doskonałą formą i muzyczną perfekcją, czego najlepszym dowodem był tegoroczny występ formacji w Polsce. 9 maja zespół zagrał w łódzkiej hali Atlas Arena, wypełniając obiekt ponad 14 tysiącami widzów. Scorpions porwali tłumnie zgromadzoną publikę doskonale znanymi hitami, jak również utworami z najnowszej płyty „Return To Forever”. Komplet widowni oraz świetna forma muzyków nie uszły uwadze ogólnokrajowych mediów, a polska publiczność dała muzykom do zrozumienia, że nie może doczekać się kolejnej wizyty formacji Klausa Meine w naszym kraju.

Nie wszyscy wierzyli, że zespół Scorpions jest jeszcze w stanie wypełnić widzami tak dużą halę, jak Atlas Arena w Łodzi. A tu proszę - nie tylko sprzedano niemal wszystkie bilety, ale także kilka pokoleń fanów "dostało" od muzyków udany koncert. Stara muzyka ma się dobrze” - relacjonował „Dziennik Łódzki”.

Oprawy koncertu nie sposób nazwać inaczej niż superprodukcją. Wielopoziomowa scena, z ciekawie zaprojektowanymi telebimami i górującą nad wszystkim perkusją Jamesa Kottaka, robiła niesamowite wrażenie, podobnie jak zmieniające się w zależności od utworu wizualizacje” - komentował z kolei portal Onet.pl.

O tym, że Scorpions to legenda rocka z krwi i kości, chyba nikogo nie trzeba przekonywać. Powołana 50 lat temu w niemieckim Hanowerze formacja ma na swoim koncie wiele ponadczasowych hitów, w tym legendarne „Wind Of Change”, „Rock You Like A Hurricane”, „Send Me An Angel”, „Big City Nights”, czy „Still Loving You”. Scorpions jest jednym z najlepiej sprzedających się zespołów wszech czasów, mogącym pochwalić się wynikiem ponad 75 milionów sprzedanych płyt na całym świecie. Do dnia dzisiejszego kapela Klausa Meine nagrała 20 albumów studyjnych, spośród których każdy cieszył się ogromną popularnością na niemal wszystkich kontynentach.

W przyszłym roku Scorpions wystąpią w Polsce w ramach urodzinowej trasy, celebrującej okrągłą rocznicę pięćdziesięciu lat aktywności scenicznej. Dla fanów formacji będzie to doskonała okazja, by wyruszyć w sentymentalną podróż do muzycznych początków grupy, jak również posłuchać utworów z ich najnowszego albumu, który cieszy się dużym uznaniem krytyków.

Koncert Scorpions odbędzie się 4 marca 2016 roku w TAURON Arena Kraków.

Sprzedaż biletów rozpocznie się w środę, 2 września, o godzinie 10:00.Scorpions – niezbędnik koncertowy

Poniżej wykaz najbardziej istotnych informacji praktyczno–organizacyjnych związanych z koncertem Scorpions, który odbędzie się  4 marca 2016 roku w TAURON Arena Kraków.

Otwarcie drzwi
Otwarcie bram TAURON Arena Kraków dla publiczności nastąpi w dniu koncertu o godzinie 18:45.  Koncert gwiazdy wieczoru rozpocznie się o godzinie 20:30. Nie jest przewidziany występ supportu, dlatego prosimy o punktualne przybycie do hali.

Parking przy hali
Fani, którzy będą uczestniczyć w koncercie Scorpions mogą skorzystać z ogromnego parkingu. TAURON Arena Kraków dysponuje 1000 miejsc postojowych w wielopoziomowym garażu podziemnym, a także na zewnątrz obiektu.
Wjazd do TAURON Areny Kraków znajduje się przy ulicy Lema, łączącej dwa krakowskie szlaki komunikacyjne, pomiędzy centrum miasta a Nową Hutą – Al. Pokoju i Al. Jana Pawła II.
Parking w dniu imprezy:
– płatny – gotówką przy wjeździe lub przez internet na stronie www.tauronarenakrakow.pl,
– bezpłatny – dla osób niepełnosprawnych – miejsca na parkingu naziemnym.
UWAGA!
Samochody z instalacją gazową mogą parkować wyłącznie na parkingu naziemnym.

Więcej informacji: http://www.tauronarenakrakow.pl/parking/

Dojazd
TAURON Arena Kraków znajduje się w odległości czterech kilometrów od Rynku Głównego w Krakowie. Jest położona przy ul. Stanisława Lema, która łączy al. Pokoju z ul. Mogilską i al. Jana Pawła II. Znajduje się na terenie Dzielnicy XIV Czyżyny.

Dojazd komunikacją miejską:

Tramwaje:
przystanek: TAURON Arena Kraków /al. Pokoju:
linia nr 1, 14, 22, 62 - nocna
przystanek: Wieczysta (od strony ul. Mogilskiej/al. Jana Pawła II):
linia nr 4, 5, 9, 10, 52, 64 - nocna

Autobusy:
przystanek: TAURON Arena Kraków /al. Pokoju:
linia nr 128. 662 - nocna
autobusy – przystanek: Wieczysta
linia nr 124, 424, 664 – nocna
autobusy – przystanek: TAURON Arena Kraków
linia nr 128

Więcej informacji na stronie: http://www.tauronarenakrakow.pl/mapa-2/
Prosimy o wcześniejsze zapoznanie się z rozkładem jazdy komunikacji miejskiej: www.mpk.krakow.pl oraz o możliwych utrudnieniach w ruchu: www.zikit.krakow.pl i www.kmkrakow.pl

Zakup biletów w dniu koncertu
Będzie istniała możliwość zakupu biletów w dniu koncertu. Bilety będzie można nabyć bezpośrednio w kasie biletowej TAURON Arena Kraków przy wejściu nr 1, będzie ona czynna od godziny 10:00. 

Osoby niepełnosprawne
TAURON Arena Kraków jest w pełni przystosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych. Obiekt posiada  dwie pochylnie dla niepełnosprawnych: od strony ulicy Lema i od Parku Lotników. Na poziomie A, przed halą główną znajdują się miejsca parkingowe dla osób niepełnosprawnych. Z kolei na poziomie A w hali głównej TAURON Areny Kraków znajduje się 26 miejsc dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich oraz 26 miejsc dla ich opiekunów. Obiekt wyposażony jest także w windy.

Gastronomia na koncercie
W przestrzeni Tauron Arena Kraków znajdują się punkty gastronomiczne, oferujące sprzedaż napojów bezalkoholowych, piwa niskoprocentowego, ciepłych oraz zimnych przekąsek.

Palenie papierosów na koncercie
Palenie papierosów na terenie koncertu będzie dopuszczalne wyłącznie w wyznaczonych palarniach (dwie zlokalizowane przy wejściu nr 2, jedna przy wejściu nr 4). Poza wskazanym obszarem palenie papierosów będzie zabronione.

Czego nie można wnosić na koncert?
Na teren imprezy nie można wnosić: wszelkiego rodzaju broni, niebezpiecznych przedmiotów, parasoli z ostrymi zakończeniami, materiałów wybuchowych i pirotechnicznych, gazu pieprzowego, środków odurzających i substancji psychotropowych, płynów łatwopalnych, alkoholu, własnych artykułów spożywczych (w tym również napojów), kamer, aparatów fotograficznych z odłączanym obiektywem, sprzętu do rejestrowania dźwięku, wskaźników laserowych, puszek, butelek, biżuterii z ćwieków, długich łańcuchów przy portfelach, banerów oraz innych przedmiotów, które w ocenie organizatora mogą powodować zagrożenie.

Aparaty fotograficzne
Na teren koncertu będzie można wnieść aparaty fotograficzne bez wymiennej optyki. W tym zabrania się wnoszenia wszelkiego rodzaju sprzętu rejestrującego audio-video oraz aparatów mogących mieć profesjonalne zastosowanie, w tym aparatów z wymienną optyką, oraz aparatów z zoomem optycznym powyżej 6x.

Szatnie
Otwarte będą wszystkie dostępne szatnie na poziomach A (8 szatni) i C (4 szatnie). Osoby posiadające bilety na płytę korzystają z szatni na poziomie A.

Bankomaty
Bankomaty znajdujące się w najmniejszej odległości od TAURON Areny zlokalizowane są w centrum handlowym M1 (około 800 metrów) oraz centrum handlowym PLAZA (około 500m).

Gadżety
Podczas koncertu Scorpions będą dostępne gadżety zespołu. Jedno stoisko będzie ulokowane vis a vis wejścia nr 1, natomiast drugi punkt sprzedażowy będzie znajdował się na płycie koncertowej. Jedyna forma płatności za pamiątki to gotówka. Przy okazji tego wydarzenia będzie również czynny punkt sprzedaży Sony Music Poland.

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Gdzie:

 • TAURON Arena Kraków, ul. Lema 7, Kraków

Zdjęcia i pliki wideo

Facebook