Festiwal Tauron Nowa Muzyka - pole namiotowe

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Muzyka.

Festiwal Tauron Nowa Muzyka

Teren Muzeum Śląskiego / Katowicka …

28.06.2018 - 01.07.2018

Ceny biletów:
    - 40zł

Szczegóły wydarzenia

Festiwal Tauron Nowa Muzyka - pole namiotowe


Rusza sprzedaż miejsc na nowym polu namiotowym Tauron Nowa Muzyka Katowice!


  • Nowa lokalizacja w malowniczej Dolinie Trzech Stawów
  • Pole namiotowe czynne od godz. 12:00 w czwartek 6 lipca do godz. 12:00 w poniedziałek 10 lipca
  • Bezpłatny dojazd autobusami z pola namiotowego na festiwal
  • Bilet w cenie 40zł od osoby niezależnie od liczby dni

Jak co roku, Tauron Nowa Muzyka Katowice urachamia dedykowane pole namiotowe dla festiwalowiczów. Malowniczo położona Dolina Trzech Stawów gotowa jest na przyjęcie przybyszów z całej Polski i Europy. Każdy kto zechce skorzystać z pola namiotowego z pewnością będzie miał taką możliwość. Miejsce na polu kosztuje 40zł od osoby, niezależnie od liczby zajmowanych dni. Na ticketpro.pl, ebilet,pl i muno.pl ruszyła właśnie sprzedaż biletów, która potrwa do 6 lipca.

Tauron Nowa Muzyka Katowice to czołowe wydarzenie muzyczne. Od 12 lat łączy postindustrialne lokalizacje z futurystycznymi dźwiękami. Przestrzeń festiwalowa zajmuje obecnie nowoczesny teren Strefy Kultury w dzielnicy Katowice-Bogucice, gdzie mieszczą się również gmachy Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia w Katowicach, Międzynarodowego Centrum Kongresowego i nowego Muzeum Śląskiego.

Festiwalowe pole namiotowe zajmie równie intrygującą przestrzeń. Dolina Trzech Stawów to jeden z najbardziej urokliwych zakątków Katowic. Oprócz parku i kompleksu rekreacyjno-sportowego, znajdują się tam siedliska chronionych płazów i miejsca żerowania ptaków. Malownicza dolina w dzielnicy Katowice-Muchowiec przyjmie tego lata także wielu festiwalowiczów z Polski i zagranicy.

Oprócz miejsca do rozbicia namiotu, goście znajdą tam węzeł sanitarny z ciepłymi prysznicami oraz strefę gastronomiczną, w której staną foodtrucki. Profesjonalna ochrona zadba o bezpieczeństwo namiotów i ich właścicieli przez 24 godziny na dobę. Bezpłatne autobusy zapewnią transport do Strefy Kultury. Pole namiotowe będzie czynne od godz. 12:00 w czwartek 6 lipca do godz. 12:00 w poniedziałek 10 lipca. Bilety w jednej cenie 40zł od osoby za cały pobyt, niezależnie od liczby dni, można nabywać za pośrednictwem ticketpro.pl, ebilet,pl oraz muno.pl. Malownicza Dolina Trzech Stawów z pewnością pomieści wszystkich zainteresowanych noclegiem na polu namiotowym!

Jednocześnie trwa sprzedaż karnetów na festiwal. Karnet 2-dniowy to koszt 230 zł, karnet 3-dniowy zakupimy w kwocie 300 zł. Klienci sieci T-Mobile mogą liczyć na dodatkową zniżkę przy zakupie karnetów 2-dniowych za pośrednictwem ticketpro.pl w wysokości 25 procent! W celu otrzymania kodu rabatowego wystarczy wysłać SMS o treści „nowa” pod numer 80557. Promocja startuje 16 marca i trwa do wyczerpania karnetów. Karnety 3-dniowe można nabyć tylko na Ticketpro.pl oraz w NOSPR, który sprzedaje je również online na stronie bilety24.pl. Warto pospieszyć się z decyzją o zakupie, bo ich liczba również jest ograniczona!

Tauron Nowa Muzyka Katowice to jedna z najważniejszych imprez muzycznych w kraju, rozpoznawana i doceniana także poza Polską. Festiwal trzy razy otrzymywał nagrodę dla najlepszego małego festiwalu w Europie. Między 6-9 lipca 2017 roku katowicka Strefa Kultury ponownie zamieni się w pulsującą dźwiękiem strefę festiwalową.

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Gdzie:

  • Dolina Trzech Stawów, , Katowice

Strona internetowa: http://www.festiwalnowamuzyka.pl/

Facebook