Gossip

Gossip

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Muzyka.

Beth Ditto

Progresja Music Zone, Warszawa

Ceny biletów:
    - 110 zł zł - stojące
    - 120 zł - siedzące (I Kategoria)

Szczegóły wydarzenia

Zapraszamy na jedyny polski występ formacji Gossip! Beth Ditto z zespołem wystąpi 22 listopada na warszawskim Torwarze! Występ związany będzie z promocją piątego albumu w dyskografii grupy "A Joyful Noise".

Wydany nakładem Sony krążek swoją premierę ma 22 maja. Materiał wyprodukował Brian Higgins , odpowiedzialny za brzmienie takich gwiazd jak Kylie Minogue czy Pet Shop Boys, a przedsmakiem wypracowanego z nim brzmienia jest przebojowy singiel „Perfect World”.

Łącząc w swojej twórczości elementy muzyki soul, gospel, rock, funk, disco, punk z namiętnością i młodzieńczym buntem, Gossip rozpoczęli działalnośc w 1999 roku w Olympii w stanie Washington (USA). Na odkrycie czekali aż do 2006 roku kiedy ich trzeci album “Standing In the Way of Control” odkryli najpierw słuchacze w Wielkiej Brytanii. Od tego czasu zespół nie schodzi z ust wielbicieli muzyki alternatywnej: a to za sprawą kolejnych albumów („Music For Men” z 2009 roku rozeszło się w ilości miliona egzemplarzy!), a to solowych dokonań Beth Ditto muzycznych: taneczna EP-ka nagrana w ubiegłym roku z Simian Mobile Disco i pozamuzycznych: kampania reklamowa MAC Cosmetics.

Nowy album powstawał w studiach Xenomania w Wielkiej Brytanii i KBC Studios amerykańskim Portland.  Jak twierdzi zespół – nosi wszystkie znaki charakterystyczne dla twórczości Gossip – choć nie brak tu brzmieniowych eksperymentów i ciągłego odkrywania na nowo swojej tożsamości. Z pomocą Higginsa stworzyli swój własny rodzaj muzyki pop. Jak mówi Ditto: „Przez cały rok nie włączałam radia, słuchałam tylko ABBY”. I nowy materiał ma duże szanse spodobać się właśnie tym fanom, którzy nie boją się brzmieniowych eksperymentów Gossip.

Na stronie zespołu dostępny jest już nowy teledysk formacji do utworu "Move In The Right Direction". Polecamy: http://mitrd.gossipyouth.com

Informacje dotyczące biletów na warszawski koncert już wkrótce!

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Organizator: go ahead

Facebook