Junior Boys

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Muzyka.

Anna Maria Jopek & Kroke

Teatr Muzyczny, Gdynia

22.01.2018

Maryla Rodowicz Diva Tour 2017/2018 - Częstochowa - gościnnie Łukasz Golec i Paweł Golec

Zmiana daty i miejsca imprezy!

Hala Polonia, Częstochowa, Częstochowa

22.01.2018

Bilety w przedsprzedaży już od 95zł
Po 5 latach zespół powraca z nową płytą „Big Black Coat”. Najnowsze wydawnictwo duetu ukaże się 5 lutego! A już 3 tygodnie później wystąpią w Warszawie!
Ceny biletów:
    - 95zł - w przedsprzedaży
    - 110zł - od 1 lutego

Szczegóły wydarzenia

Junior Boys


Mistrzowie eleganckiej elektroniki, kanadyjski duet Junior Boys na jedynym koncercie w Polsce w ramach światowej trasy koncertowej promującej najnowszą płytę „Big Black Coat

Kanadyjski duet popowo-elektroniczny utworzony przez Jeremy'ego Greenspana i Johnny'ego Darka w 1999 roku w Hamilton w Kanadzie.

Obecnie grupę tworzą Greenspan oraz Matt Didemus. Pierwszym wydawnictwem zespołu była EPka z października 2002 roku „Birthday/Last Exit”, zawierająca cztery utwory, w tym remiks autorstwa Christiana Fennesza.

Na kolejnej EPce „High Come Down” z lutego 2004 roku znalazła się piosenka zremiksowana przez innego przedstawiciela kanadyjskiej sceny elektronicznej - Caribou.

Debiutancki album „Last Exit” ukazał się we wrześniu 2004 roku. W 2006 roku duet wydał drugą płytę „So This Is Goodbye”. W 2009 roku ukazała się ich najbardziej znana płyta „Begone Dull Care” z wielkimi hitami „Bits and Pieces” czy „Paralel Lines”. W 2011 roku ukazała się ostatnia płyta “It’s All True”.

Po 5 latach zespół powraca z nową płytą „Big Black Coat”. Najnowsze wydawnictwo duetu ukaże się 5 lutego! A już 3 tygodnie później wystąpią w Warszawie!

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Gdzie:

  • Fabryka Trzciny, Otwocka 14, Warszawa

Zdjęcia i pliki wideo

Facebook