Waglewski Fisz Emade

Waglewski Fisz Emade

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Alternatywa.

Ceny biletów (przedsprzedaż / w dniu koncertu):
    - 100 zł - I kategoria
    - 80 zł - II kategoria
    - 65 zł - III kategoria
    - 50 zł - stojące

Szczegóły wydarzenia

Waglewski Fisz Emade zagrają w Imparcie!


wROCKfest.pl zaprasza na muzyczne spotkanie z rodziną Waglewskich!

Waglewski Fisz Emade wystąpią 7 stycznia w sali teatralnej B.F. Impart przy ul. Mazowieckiej 17


Na koncercie będzie można usłyszeć materiał z najbardziej osobistej w dorobku trio płyty „Matka, Syn, Bóg”, nie zabraknie również utworów z innych etapów bogatej działalności artystycznej Waglewskich.

Tym razem jest to płyta wymyślona wspólnie... zespołowo, ponieważ od czasu poprzedniej płyty będącej jednorazowym projektem, powstał zespół Waglewski Fisz Emade, w związku z tym jest większa dojrzałość i większa spójność materiału.

„Matka, Syn, Bóg” to płyta wydana 5 lat po sukcesie platynowej „Męskiej muzyki”. Promujący album singiel „Ojciec” już w kilka dni po premierze znalazł się na szczycie listy przebojów Programu Trzeciego Polskiego Radia.

Za produkcję krążka odpowiada Emade, który także gra we wszystkich utworach na perkusji. Warstwa liryczna to Fisz (głos, gitara basowa) i Wojciech Waglewski (głos, gitary). Kompozycje w większości należą do Wojciecha Waglewskiego. Swój wkład w sukces albumu mieli także się m.in. Miłosz Pękala – wibrafon (Mitch&Mitch), wokalistka duetu Rebeka - Iwona Skwarek, Mariusz Obijalski – fortepian (Tworzywo, Natu) i  Stefan Wesołowski – instrumenty smyczkowe.

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Gdzie:

  • Centrum Sztuki IMPART, Mazowiecka 17, Wrocław

Zdjęcia i pliki wideo

Facebook