HOLAK

HOLAK

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Alternatywa.

Alt-J

Torwar, Warszawa

05.02.2018

Sorry Boys - Amor Tour - Warszawa

Palladium, Warszawa

10.02.2018

Ceny biletów (przedsprzedaż / od 1.10 / w dniu imprezy):
    - 25 zł / 30 zł / 40 zł - normalny
    - 35 zł / 40 zł / 50 zł - kolekcjonerski

    Każdy posiadacz biletu kolekcjonerskiego przy wejściu do klubu otrzyma pamiątkowy plakat specjalnie zaprojektowany na tę okazję przez Mateusza Holaka.

Szczegóły wydarzenia

HOLAK


Holak z live bandem zagra w Starej Piwnicy!

Holak, znany ze współpracy z Małymi Miastami i z Mesem, wystąpi we Wrocławiu we własnym projekcie! Zapraszamy 22 października do klubu Stara Piwnica przy ul. Krupniczej 15.

HOLAK – muzyk gitarowego zespołu Kumka Olik oraz hip-hopowego duetu Małe Miasta. Autor tekstów dla projektu SONAR. Producent muzyczny mający na koncie współpracę z takimi raperami jak W.E.N.A. czy Ten Typ Mes. Grafik projektujący okładki dla takich artystów jak Happysad, Smolik czy Wojtek Mazolewski. Zajmuje się również projektowaniem odzieży dla wytwórni Alkopoligamia. Introwertyk.

https://www.youtube.com/watch?v=z-4_SBwzMZI

Mateusz uwielbia zaskakiwać. W Walentynki, bez żadnej wcześniejszej zapowiedzi ukazał się jego długo wyczekiwany solowy album. Tytułu ,,The Introvert” nie znajdziemy jednak na stojakach z płytami, tylko… na półkach z prasą muzyczną. Został on bowiem wydany w formie magazynu z CD, stanowiącymi nierozłączną całość. Latem wystąpił na takich festiwalach jak Open’er, Kraków Live Festival, Polish Hip-Hop Festival czy Up To Date. Jesienią wyruszy natomiast w cykl klubowych koncertów, podczas których na scenie towarzyszyć mu będzie live band oraz VJ.

https://www.youtube.com/watch?v=yfxxBdfqoKw

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Gdzie:

  • Stara Piwnica, Krupnicza 15, Wrocław

Facebook