Thomas Anders & Modern Talking Band, support: Ogień

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Dance & Disco Polo.

Ceny biletów:
    - 129zł - Trybuny
    - 99zł - Płyta
    - 139zł - Golden Circle

Szczegóły wydarzenia

Thomas Anders & Modern Talking Band


"You're My Heart, You're My Soul" i "Cheri Cheri Lady" to przeboje, które zna każdy, a bawią się przy nich całe pokolenia. 4 listopada w Hali RCS w Lubinie na żywo wystąpią Thomas Anders i Modern Talking Band.

Choć szlagiery zespołu mają już ponad trzydzieści lat, to wciąż nie sposób siedzieć sztywno przy tak rytmicznych dźwiękach i melodyjnym głosie Thomasa Andersa. Już w listopadzie wnętrza hali widowiskowo sportowej wypełnią energetyczne i porywające rytmy największych hitów zespołu Modern Talking. Występ zostanie przedłużony o dyskotekę dorosłego człowieka.

Do grona występujących dołączył także zespół Ogień, zwycięzca O!Polskie Przeboje oraz zdobywca trzech nagród konkursu Debiutów na 54. KFPP w Opolu. Dzięki trasie koncertowej po Polsce Mary Jane i inne piosenki docierają do kolejnych widzów, którzy stają się później fanami ich muzyki. Utwory są przekaźnikiem pozytywnej energii, ożywiają każdą publiczność. Nic tak nie zaraża emocjami jak właśnie Ogień- przekonaj się sam i zobacz ich na żywo.

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Gdzie:

  • Regionalne Centrum Sportowe, Odrodzenia 28b, Lubin

Facebook