Damian Holecki

Damian Holecki

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Dance & Disco Polo.

Bracia Figo Fagot

Klub Stodoła, Warszawa

23.02.2018

Disco Attack 2018

Bilety dostępne na www.ticketmaster.pl

Spodek, Katowice

09.11.2018

Ceny biletów:
    - 65zł, 55zł, 45zł

Szczegóły wydarzenia

Damian Holecki


Urodził się w Mysłowicach na Śląsku w dzielnicy Słupna. Studiował piosenkarstwo na wydziałach : Wokalno - Aktorskim oraz Jazzu i Muzyki Rozrywkowej w Katowickiej Akademii Muzycznej. Laureat przeboju oraz piosenki roku w Telewizji TVS.

Piosenkarz, pianista, kompozytor i aranżer, czasami autor tekstów. Od zawsze z zamiłowania fotograf i kucharz. Laureat wielu konkursów wokalnych w kraju i za granicą. Mana swoim koncie  kilka solowych płyt i dziesiątki tysięcy sprzedanych fonogramów.

Damian Holecki prowadził "Śląską Listę Szlagierów " w Radiu Plus.  Kompozytor i wykonawca takich utworów jak: ,,Mamo, dla Ciebie jestem", ,,Czerwone róże", ,,Jesteś aniołem",, Po prostu dziękuję", które przez wiele miesięcy okupywały pierwsze miejsca przebojów w wielu rozgłośniach radiowych i telewizyjnych. Damian na co dzień współpracuje z wieloma ośrodkami telewizyjnymi i radiowymi w całej Polsce , a w szczególności z TV SILESIA, gdzie jest stałym gościem . Artysta jako jedyny śląski wykonawca   otrzymał dwie złote płyty (ZPAV).Gospodarz i autor programów telewizyjnych Muzyczna Kuchnia oraz ,,Muzyczny Kącik Damiana Holeckiego ''. Program ten cieszy się bardzo dużą popularnością i jest emitowany nieprzerwanie od dwóch lat na antenie telewizji TVS na platformie cyfrowej.

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Gdzie:

  • Bielskie Centrum Kultury, Słowackiego 27, Bielsko-Biała

Facebook