Roxy Festival 2011 [Nowe miejsce imprezy!]

Roxy Festival 2011 [Nowe miejsce imprezy!]

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Festiwale.

15 lipca 2011 w warszawskim Klubie Stodoła narodzi się Roxy Festival – nowa alternatywna marka na festiwalowej mapie Polski. Gwiazdą inauguracyjnej odsłony festiwalu będzie jeden z najbardziej utalentowanych muzyków młodego pokolenia – Mark Ronson. Artysta znany z takich kawałków jak "Valerie", utworu nagranego wraz z Amy Winehouse. Pomimo młodego wieku ma już kilkunastoletnie sceniczne doświadczenie i doskonale wie jak doprowadzić publiczność do szaleństwa.
Ceny biletów:
    - 150zł, 100zł

Uwaga!!

 

Impreza została przeniesiona z Amfiteatru do Klubu Stodoła.

Zakupione bilety zachowują ważność.

W związku ze zmianą miejsca imprezy zakupione bilety można zwracać w miejscu ich nabycia za okazaniem dowodu zakupu.

Możliwość zwrotu biletów istnieje jedynie do nowej daty imprezy.

Komunikat organizatora:

 

ZMIANA MIEJSCA ROXY FESTIVAL!!!

 

Z przyczyn technicznych, niezależnych od organizatorów, Roxy Festival 2011 odbędzie się 15 lipca w warszawskim klubie Stodoła, a nie w Parku Sowińskiego, jak wcześniej informowaliśmy.
W związku z tym na terenie imprezy będą obowiązywały tylko dwie strefy: strefa ogólna z miejscami stojącymi i strefa VIP.
Wszystkie osoby które kupiły bilety do Parku Sowińskiego w strefie VIP oraz miejsca siedzące zapraszamy do Stodoły na dwie godzin przed rozpoczęciem festiwalu, gdzie będą mogły odebrać w ramach rekompensaty drugą darmową wejściówkę na festiwal. Bilety o wartości nominalnej 100zł zachowują swoją ważność.

Szczegóły wydarzenia

Roxy Festival to zupełnie nowe i świeże wydarzenie muzyczne. Na  scenie pojawią się niekonwencjonalni artyści, muzyczni eksperymentaliści, którzy odbiegając od stricte komercyjnego nurtu, tworzą brzmienia nowoczesne i porywające. Roxy Festival będzie „graniem po bandzie” dla tych wszystkich, którzy spragnieni są nowego muzycznego języka!

Projekt Mark Ronson and The Business Intl firmowany jest przez artystę, który mistrzowsko łączy różnorodne stylistycznie nurty: hip– hop, rock, elektronikę, disco czy indie, tworząc w ten sposób świeży, alternatywny mix. Taka właśnie jest konwencja najnowszej płyty „Record Collection”. Mark Ronson wystąpi na żywo z towarzyszeniem wybitnych instrumentalistów i wokalistów. Specjalnym gościem Marka Ronsona będzie ekscentryczny wokalista
i DJ BOY GEORGE, który swoją sławę zawdzięcza takim hitom jak: „Do you really want to hurt me” czy „Karma Chameleon” zespołu Culture Club, w którym był wokalistą. Jego fantazyjne, a często wręcz psychodeliczne kreacje przekraczają kolejne granice, muzycznie nadal eksperymentuje i zachwyca udzielając się w niecodziennych projektach. Jednym z nich jest właśnie Mark Ronson and The Business Intl.

Spektakularne show, misternie zaprojektowane i pełne niecodziennej energii, tak charakterystycznej dla swoich koncertów, zaprezentuje również Andrzej Smolik. Tego artysty nie trzeba nikomu przedstawiać. To marka sama w sobie, jeden z najbardziej utalentowanych polskich muzyków, kompozytorów i producentów. Współpracują z nim takie sławy jak Victor Davies czy Emmanuelle Seigner.

Podczas Roxy Festival 2011 zagrają także Neo Retros – pierwsi w historii laureaci Nagrody Publiczności  i Nagrody Jury jednocześnie tegorocznego konkursu Trendy. Ich muzyka jest syntezą tradycyjnych akustycznych dźwięków z gitarą elektryczną, wysublimowaną elektroniką, a czasem nawet baglamą i klawesynem, połączeniem nowoczesnych dźwięków
z klasyczną strukturą piosenki.

Z przyczyn technicznych, niezależnych od organizatorów, Roxy Festival 2011 odbędzie się 15 lipca w warszawskim klubie Stodoła, a nie w Parku Sowińskiego, jak wcześniej informowaliśmy.
W związku z tym na terenie imprezy będą obowiązywały tylko dwie strefy: strefa ogólna
z miejscami stojącymi i strefa VIP. Wszystkie osoby które kupiły bilety do Parku Sowińskiego
w strefie VIP oraz miejsca siedzące zapraszamy do Stodoły na dwie godzin przed rozpoczęciem festiwalu, gdzie będą mogły odebrać w ramach rekompensaty drugą darmową wejściówkę na festiwal. Bilety o wartości nominalnej 100zł zachowują swoją ważność.

Źródło: Materiały promocyjne organizatora

Regulamin imprezy

Strona internetowa: http://www.roxyfestival.pl

Facebook