Nile, Suffocation, support: Truth Corroded, Blood Truth

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Hard & Heavy.

TSA, Corruption

Klub Kwadrat, Kraków

19.01.2018

PERCIVAL, LELEK - mitologia i muzyka Słowian

Stara Piwnica, Wrocław

20.01.2018

Ceny biletów:
    - 79zł - w przedsprzedaży
    - 89zł - w dniu imprezy

Szczegóły wydarzenia

NILE & SUFFOCATION

We wrocławskim klubie Alibi zapowiada się wybuchowe zakończenie wakacji! W ramach trasy „European Tour 2015” wystąpią dwaj giganci death metalu – NILE oraz SUFFOCATION. Obydwa koncerty zapowiadają się arcyciekawie, ponieważ NILE zaprezentuje premierowy materiał ze swojej ósmej studyjnej płyty, którego premiera zaplanowana jest na jesień 2015. Natomiast SUFFOCATION cyklem koncertów chce uczcić 25-lecie działalności, przygotowując na tę okazję specjalny, przekrojowy set.

NILE (USA) death metal
Amerykańska grupa powstała w 1993 roku, wykonująca brutal/technical death metal. W sferze tekstów i muzyki porusza tematykę starożytnego
Egiptu. Zespół uznany na całym świecie ze względu na wybitną technikę gry na instrumentach, która wpłynęła na rozwój muzyki death metalowej. Karl Sanders, lider zespołu, zajął 4. miejsce w rankingu najlepszych death metalowych muzyków stworzonym przez "Decibel Magazine". NILE aktualnie pracuje nad ósmym albumem studyjnym. Jego premiera nastąpi przed europejską trasą zaplanowaną na jesień tego roku, zatem na koncercie w Alibii fani zespołu usłyszą materiał z nowej płyty jako pierwsi.

SUFFOCATION (USA) death metal
Nowojorski zespół zaliczany do prekursorów swojego gatunku. Podobnie jak Massive Music świętują w tym roku 25 lat istnienia. Ich ostatni album „Pinnacle of Bedlam” (Nuclear Blast, 2013) znalazł się na liście najlepiej sprzedających się albumów w Stanach Zjednoczonych - Billboard 200. Zespół pracuje właśnie nad kolejnym wydawnictwem, ktorego premiera zaplanowana jest na jesień. Najnowsze utwory zapewne usłyszymy już w lecie. Występ zespołu na festiwalu rozpoczyna europejską trasę u boku NILE.


FB: http://www.facebook.com/events/931082046949783/

Support:

BLOODTRUTH
, czyli włoskie połączenie brutalności i domieszki nienawiści z dźwiękową kulą piekielnego ognia. Nietuzinkowa fuzja death metalowej atmosfery rodem ze wczesnych lat 90-tych oraz motywów zaczerpniętych prosto chorału gregoriańskiego. Truth Corroded, czyli australijski trash/death metalowy walec nieustanie toczący się do przodu i miażdżący wszystko na swojej drodze. W ich muzyce nie zabraknie nawiązań do obecnej sytuacji politycznej i społecznej.
FB: http://www.facebook.com/bloodtruthband


TRUTH CORRODED, czyli australijski trash/death metalowy walec nieustanie toczący się do przodu i miażdżący wszystko na swojej drodze. W ich muzyce nie zabraknie nawiązań do obecnej sytuacji politycznej i społecznej.
FB: http://www.facebook.com/truthcorroded

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Facebook