Destroyer 666, Embrional, Ragehammer

Destroyer 666, Embrional, Ragehammer

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Hard & Heavy.

Ceny biletów:
    - 60zł - w przedsprzedaży
    - 70zł - w dniu imprezy

Szczegóły wydarzenia

INTO THE ABYSS ON TOUR


Destroyer 666, Embrional, RagehammerDESTRÖYER 666- black thrash metal - Australia / UK

Po wyprzedanym kwietniowym koncercie Deströyer 666 zapragnął jeszcze raz odwiedzić nasz padół, na którym tak gorąco ich wtedy przyjęto. Zatem przypomnijmy, cytując Metal Dominion, jak to było we Wrocławiu: „[…]koncert tego kultowego już zespołu jest niczym misterium muzyki najwyższych lotów. Deströyer 666 zaprezentował prawdziwe uderzenie z otchłani. O ile Bölzer wprawił zebranych fanów w bojowy nastrój, to Deströyer sprawił, że wpadli w ekstatyczny szał bitewny.[…]”. Nic dodać, nic ująć.  Horda dowodzona przez KK Warslut’a wydała w tym roku nowy, długo oczekiwany materiał. „Wildfire” ukazał się w lutym nakładem Season Of Mist Records. Oprócz doskonałej muzyki, co potwierdzają liczne recenzje znawców gatunku, miłym akcentem na tej płycie jest okładka zaprojektowana przez Zbigniewa Bielaka, znanego także z pracy dla Ghost, Mayhem czy Paradise Lost. Na koniec mniej zorientowanym przypomnimy, że Deströyer 666 to jeden z niewielu zespołów metalowych, które potrafiły w tak perfekcyjny sposób połączyć surowość europejskiego thrash metalu spod znaku Sodom czy Destruction z intensywnością norweskiego black metalu. Jeśli dodać do tego fascynację kultowymi Venom, Bathory oraz Motorhead (cover „Iron Fist” odegrany we Wrocławiu) pojawia się obraz tego co serwuje DESTRÖYER 666.


EMBRIONAL - death metal - PL

Gliwiczanie od ponad dekady serwują swoją wizję bluźnierczego death metalu podsyconego nieludzko bezlitosną sekcją rytmiczną, a także mnogością technicznych zagrywek. Zeszłoroczne wydawnictwo „The Devil Inside” było dla wielu murowanym kandydatem na płytę roku 2015 na polskiej scenie. Materiał potwierdza jak dojrzałym zespołem jest Embrional i ugruntowuje ich pozycję na mapie już nie tylko krajowego podziemia. Dowodzi tego zaproszenie kapeli na Brutal Assault 2016. Zespół po perturbacjach kadrowych ustabilizował skład i zaczyna co raz częściej koncertować, co bezsprzecznie jest bardzo dobrą wiadomością dla fanów ekstremalnego metalu.


RAGEHAMMER - blackend thrash metal - PL

Ragehammer został założony w 2012 roku w Krakowie. W pierwszym roku działalności, zespół zaistniał za sprawą dema "War Hawks". W swojej twórczości bazuje na oldschoolowym thrashu i blacku metalu rodem z lat 80. W 2016 roku, nakładem Pagan Records, kwartet wydał pierwszy album "The Hammer Doctrine", który zebrał same doskonałe recenzje. Jak to rzekł klasyk: jeńców nie biorą!

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Gdzie:

  • Hydrozagadka, 11 listopada, Warszawa
  • Klub Wiatrak, ul. Wolności 395, Zabrze

Facebook