Cross Over Cracow 6: Nuclear, Terrordome, Conflicted

Cross Over Cracow 6: Nuclear, Terrordome, Conflicted

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Hard & Heavy.

Ceny biletów:
    - 20zł - w przedsprzedaży
    - 25zł - w dniu imprezy

Szczegóły wydarzenia

Cross Over Cracow 6


NUCLEAR (THRASH METAL, CHILE)

Śmiertelnie poważni w tym co robią, Nuclear to najmocniejszy przedstawiciel czilijskiego undergroundu. Powstały w 2003 roku, bardzo aktywny na scenie zapewnia niesamowitą dawkę energii i agresji na scenie. Jak o sobie piszą, inspirują się thrashem z 80', hardcore-punkiem i oldschool death metalem! Do tej pory maja na koncie 5 studyjnych albumów oraz dziesiątki koncertów w Ameryce Łacińskiej oraz Europie!

CONFLICTED (THRASH METAL, CHILE)

Powstały w 2010 Conflicted zapewnia szybki, bezkompromisowy oldschool thrash metal inspirowany Sepulturą, Slayerem i Panterą. Tak samo jak Nuclear, pochodzą z Chile i towarzyszą im w ramach trasy Total Thrash Eurotour 2017!

Terrordome(CROSSOVER/THRASH, KRAKÓW)

Terrordome to polski kwartet grający szybki i brutalny Crossover Thrash Metal utrzymany w stylistyce lat 80. Główne inspiracje to Razor, Nuclear Assault, Slayer czy Cryptic Slaughter. Muzykę Terrordome cechują bardzo szybkie, energiczne tempa i solówki oraz agresywny wokal. Będąc aktywnym na scenie, zespół zagrał jak dotąd kilkaset koncertów w kraju i za granicą, dzieląc scenę z takimi kapelami jak: Suicidal Tendencies, Anthrax, Destruction, D.R.I., Whiplash, Hobbs’ Angel of Death oraz wieloma innymi.

Maggoth (GROOVE/THRASH, PABIANICE)

Mają w dupie biografie, bo i tak nikt ich nie czyta. Określają się jako 100% energii, muzycznej pasji i sonicznego wpierdolu jakie fundują w bezkompromisowy sposób słuchaczowi.

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Gdzie:

  • Zaścianek, Rostafińskiego 4, Kraków

Facebook