Archgoat, Bölzer, Svartidauði, Eggs of Gomorrh

Archgoat, Bölzer, Svartidauði, Eggs of Gomorrh

Zmiana miejsca koncertu w Gdańsku i Warszawie!

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Hard & Heavy.

Iron Maiden

Bilety dostępne na www.ticketmaster.pl

TAURON Arena Kraków, Kraków

27.07.2018

Within Temptation

26.10.2018 - 27.10.2018

Ceny biletów:
    - 80zł - w przedsprzedaży
    - 90zł - w dniu imprezy
Więcej o koncertach na: Teraz Rock

UWAGA:

Impreza w Gdańsku została przeniesiona z klubu B90 do klubu Ucho.

Impreza w Warszawie została przeniesiona z klubu Proxima do klubu Hydrozagadka.

Zakupione bilety zachowują ważność.

W związku ze zmianą miejsca wydarzenia zakupione bilety można zwracać w miejscu ich nabycia za okazaniem dowodu zakupu.

Możliwość zwrotu biletów istnieje jedynie do dnia imprezy.

Szczegóły wydarzenia

Into the Abyss on Tour & Blackened Art zapraszają na koncerty


ARCHGOAT - black/death metal (Finlandia)

BÖLZER - death/black metal (Szwajcaria)

SVARTIDAUÐI - black metal (Islandia)

EGGS OF GOMORRH - black metal (Szwajcaria)


ARCHGOAT- Black/Death Metal

Archgoat kroczy bezkompromisową ścieżką satanistycznego War/Black metalu od blisko trzech dekad, nieco krzywdzącym uproszczeniem byłoby więc określenie ich mianem fińskiej odpowiedzi na Blasphemy. Z trzema długogrającymi albumami („Whore Of Bethlehem”, 2006; „The Light-Devouring Darkness”, 2009; „The Apocalyptic Triumphator”, 2015) i niezliczoną ilością pomniejszych wydawnictw na koncie, fiński skład może się równać z Kanadyjczykami poziomem muzycznej wulgarności, z całą pewnością konsekwentnie gra jednak swoje – bluźniercze, obrazoburcze i nieświęte. Zarówno na płytach, jak i na scenie Archgoat pozostaje fanatyczny i bestialski, jednoznacznie sprzeciwiając się nowym trendom w Black Metalu. Black Metal to styl życia, Black Metal to wojna i piekło, Black Metal to radykalny wizerunek najeżony gwoździami i podkreślony pasami amunicji, Black Metal to wreszcie soniczna przemoc, nieludzka i niebezpieczna. I dokładnie tego należy spodziewać się w Gdańsku, Warszawie i Wrocławiu. Archgoat nie bierze jeńców, przygotujcie się zatem na wszystko, co najgorsze!

https://www.facebook.com/archgoat.official/

BÖLZER - Death/Black Metal

Death Metal kilkukrotnie niemalże dokonywał już żywota, by ponownie wracać do łask, co dzieje się również na przestrzeni ostatnich kilku lat dzięki zespołom takim jak Dead Congregation, Cruciamentum, Blood Incantation, Grave Miasma. I Bölzer, który na tle pozostałych wyróżnia się chyba najbardziej. Szwajcarski duet niezwykle gęstą, intensywną i naznaczoną rytualnym posmakiem wizję Death Metalu zaproponował na nieprzeciętnych pod każdym względem EP-kach: „Aura” (2013) i „Soma” (2014). Znacznie dalej poszedł w poszukiwaniach na pełnoprawnym debiucie, nagranym w ubiegłym roku albumie „Hero”. Odważna wizja gatunku w niemałą konsternację wprowadziła część tak fanów, jak i dziennikarzy, ale czyż to właśnie nie odwaga pozwala na opuszczenie grona naśladowców, a dołączenie do wąskiej grupy kreującej nowe zjawiska? Jakby tego było mało, mimo składu okrojonego do zaledwie dwóch muzyków, Szwajcarzy doskonale prezentują się także na scenie, co w Polsce udowadniali już kilka razy, m.in. u boku Triptykon czy Behemoth. Nic nie wskazuje na to, żeby inaczej stało się w październiku.

https://www.facebook.com/erosatarms/

SVARTIDAUÐI- Black Metal

Islandzka scena muzyczna wyjątkowością stoi, nie inaczej jest z blackmetalowym Svartidaudi, którego twórczość, nacechowana iście hipnotyczną transowością, wyróżnia się już na pierwszy rzut ucha. Płytowy dorobek kwartetu nie imponuje może ilością – prócz kilku taśm demo i dwóch materiałów EP na przestrzeni 15 lat zespół zarejestrował zaledwie jeden album długogrający („Flesh Cathedral”, 2012) – ta jednak z powodzeniem przekłada się na jakość i oryginalność. Jest w muzyce Islandczyków coś wyjątkowo skutecznie wciągającego – czy to piekło? Sam Rogaty raczy wiedzieć… Czy rozbudowane kompozycje są podobnie wciągające w wersji live? A to akurat będzie można sprawdzić. W Gdańsku, Warszawie albo we Wrocławiu.

https://www.facebook.com/svartidaudi/
https://svartidaudi.bandcamp.com/

EGGS OF GOMORRH - Black Metal

Eggs Of Gommorh pochodzą ze Szwajcarii, która objawiła światu wiele nowatorskich formacji, jak choćby wspomniany wyżej Bölzer, trio z Genewy nie poszukuje jednak nowych wartości, lecz podąża wojenną ścieżką Blasphemy czy Archgoat. Na to przynamniej wskazuje zawartość muzyczna debiutanckiego „Rot Prophet”, gdzie już nawet tytuły poszczególnych numerów, w rodzaju „Goat Inkvizitor” czy „Whore Of Sodom”, nie pozostawiają wątpliwości co do totalnej zawartości. Tutaj nie ma więc co za bardzo deliberować: gaz-maski włóż i napierdalać!

https://vaultofdriedbones.bandcamp.com/album/rot-prophet

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Facebook