Klasz Ov The Sejtans XIII - Leash Eye, Carnal, FIASKO i ROSK

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Hard & Heavy.

Exodus + support

Mega Club, Katowice

10.06.2018

Hollywood Vampires

Bilety dostępne na www.ticketmaster.pl

Torwar, Warszawa

12.06.2018

Ceny biletów:
    - 30zł - w przedsprzedaży
    - 40zł - w dniu imprezy

Szczegóły wydarzenia

Klasz Ov The Sejtans XIII


Koncerty w ramach Klasz Ov The Sejtans są organizowany przez zespół Leash Eye i wpisały się już na stałe w koncertowy krajobraz Warszawy.  Od samego początku główną ideą tych muzycznych spotkań była promocja warszawskiej sceny rockandrollowej i metalowej a cechą charakterystyczną zróżnicowany lineup. Podczas poprzednich edycji "Klasza" zagrali m.in.: Rootwater, Gortal, Pyorrhoea, Naamah, J.D. Overdrive, So I Scream, Lostbone, Rusted Brain, Venflon, Hellectricity, Testor, Wild Pig, Exlibris, Death Denied, Setheist, Steel Habit, Leash Eye czy legendarny Proletaryat.

To już trzynasta edycja tego mini festiwalu i jednocześnie pierwsza, która odbędzie się w Klubie Proxima.


LEASH EYE

Połączenie nowoczesności z klasyką hard rocka i metalu. To jak muzyka Deep Purple na sterydach, z dozą mieszaniny stoner i southern oraz brzmienia silnika wielkiej ciężarówki. W dorobku trzy longplaye, w tym ostatni Hard Truckin' Rock wydany we wrześniu 2013.


CARNAL

Zespół zdecydowanie wyróżniający się na tle polskiej sceny metalowej. Powstali w 1999 roku i od samego początku koncentrują się na surowości, rytmie, ale również melodyjności i klimacie przy tworzeniu muzyki. Mają na koncie znakomicie przyjęte albumy "Curse This Day", "Undefinable" i "Re-Creation" oraz całą masę zagranych koncertów m.in. u boku: Moonspell, Paradise Lost, In Flames, Obituary oraz udział w festiwalach takich jak Metalmania czy Hunterfest.


FIASKO

Eksperyment muzyczny powstały na zgliszczach metalowej formacji So I Scream, która po wydaniu dwóch płyt i zagraniu kilkudziesięciu koncertów, skonała na deskach stołecznej Progresji pod koniec 2010 roku. Efektem muzycznego powrotu jest płyta "Głupcy umierają", będąca fuzją rocka/metalu i szeroko rozumianej muzyki elektronicznej.


ROSK

Postmetalowe dziecko stolicy, poruszające się równiez w klimatach ambient i ritual. Autorzy albumu Miasma wydanego w tym roku.

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Gdzie:

  • Klub Proxima, Żwirki i Wigury 99A, Warszawa

Facebook: https://www.facebook.com/events/342647912812510/

Facebook