Bisz / Radex - Wilczy humor

Miejsca imprez:

Klub Blue Note, Poznań | Pokaż pozycję na mapie

26.10.2017 20:00 ul. Kościuszki 76/78 Bilety
Ceny biletów:
    - 40zł - w przedsprzedaży
    - 45zł - w dniu imprezy

Szczegóły wydarzenia

Bisz / Radex - Wilczy humor


Po świetnym przyjęciu albumu „Wilczy humor” współtworzonego z RADEXEM i rewelacyjnym koncercie na wiosennej trasie, jeden z najbardziej utalentowanych raperów młodego pokolenia - BISZ, powraca do Poznania! Artysta zagra wraz ze swoim live bandem 26.10 w poznańskim Blue Nocie.

Lider zespołu Pustki oraz uznany Bydgoski raper nagrali wspólny album „Wilczy humor” - kreatywną i pełną ironii podroż po różnych gatunkach i konwencjach. Album został świetnie przyjęty przez fanów, a także doceniony przez krytykę (m.in. płyta roku wg TVP Kultura czy nominacja do Fryderyka – Album roku hip-hop). Płyta dotarła do 3-ciego miejsca listy Olis – najlepiej sprzedających się albumów w Polsce.

Do wykonywania albumu na koncertach został powołany specjalny skład, w którym biorą udział Jacek Kita, pianista jazzowy (m.in. Levity, incarNations) oraz perkusista młodego pokolenia Aleksander Orłowski (Magnificent Muttley, Smolik&Kev Fox). Rozimprowizowane wykonania koncertowe nadają kalejdoskopowym utworom z „Wilczego humoru” nowego, często niespodziewanego wymiaru. Z jednej strony porywają świeżością i energią, z drugiej warstwa tekstowa zmusza do zatrzymania się i choćby krótkiej refleksji.

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Gdzie:

  • Klub Blue Note, Kościuszki 76/78, Poznań

Facebook