Machine Gun Kelly

Machine Gun Kelly
E-Ticket
Co to jest E-Ticket?

Zmiana miejsca imprezy!

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Hip hop & RnB.

Agencja Go Ahead zaprasza na koncert Machine Gun Kelly! Po udanych występach artysta wraca do Polski, by 17 października zagrać w warszawskiej Progresji!
Ceny biletów:
    - 149zł - przedsprzedaż
    - 160zł - w dniu imprezy

UWAGA:

Impreza została przeniesiona z hali Koło do klubu Progresja Music Zone.

Zakupione bilety zachowują ważność.

W związku ze zmianą miejsca wydarzenia zakupione bilety można zwracać w miejscu ich nabycia za okazaniem dowodu zakupu.

Możliwość zwrotu biletów istnieje jedynie do dnia imprezy.

Szczegóły wydarzenia

Machine Gun Kelly


Agencja Go Ahead zaprasza na koncert Machine Gun Kelly! Po udanych występach artysta wraca do Polski, by 17 października zagrać w warszawskiej Progresji!

Colson Baker, znany pod pseudonimem Machine Gun Kelly (MGK), przeszedł długą drogę od czasu, kiedy jako pierwszy raper wygrał „Amateur Night” w prestiżowym Apollo Theater w Nowym Jorku, do trzeciego długogrającego albumu i światowych tras. Pseudonim MGK został mu nadany przez znajomych, ze względu na szybki jak karabin maszynowy sposób rymowania.

Jego pierwszy studyjny album „Lace Up” zawierający uwielbiane przez fanów utwory takie jak „Wild Boy” z Waka Flocka Flame oraz „Invincible” nagrany z Ester Dean, dotarł do piątego miejsca listy BillBoard 200 w pierwszym tygodniu od wydania.

Album „General Admission”, z którego pochodzą single „Till I Die” i „A Little More” jest opisywany przez samego artystę jako dzieło bardziej instrumentalne niż debiutanckie wydania. W maju tego roku premierę miał trzeci album rapera, „bloom”. Promował go singiel „Bad Things”, nagrany z Camillą Cabello, znaną z Fifth Harmony. Utwór stał się międzynarodowym przebojem, zdobywając zawrotną liczbę ponad 150 mln wyświetleń na YouTube.

Jesienią MGK przyjedzie do Warszawy, by promować najnowszy krążek "bloom", ale z pewnością nie zabraknie też starszych utworów artysty!


Czasówka:

  • 18:30 - drzwi
  • 19:00 - support
  • 20:30 - Machine Gun Kelly

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Gdzie:

  • Progresja Music Zone, ul. Fort Wola 22, Warszawa

Facebook