G-Eazy

G-Eazy
E-Ticket
Co to jest E-Ticket?

Zmiana miejsca imprezy!

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Hip hop & RnB.

W.E.N.A. (WENA)

Projekt LAB, Poznań

19.01.2018

TEDE Katowicki Klasyk

Mega Club, Katowice

19.01.2018

Bilety w przedsprzedaży już od 135zł
Agencja Go Ahead z przyjemnością zaprasza na koncert G-Eazy’ego! Raper wystąpi w warszawskim Amfiteatrze Sowińskiego 25 sierpnia 2016 roku.
Ceny biletów:
    - 135zł - w przedsprzedaży
    - 150zł - w dniu imprezy

UWAGA:

Impreza została przeniesiona z Progresji do Amfiteatru Sowińskiego

Zakupione bilety zachowują ważność.

W związku ze zmianą miejsca wydarzenia zakupione bilety można zwracać w miejscu ich nabycia za okazaniem dowodu zakupu.

Możliwość zwrotu biletów istnieje jedynie do dnia imprezy.

Szczegóły wydarzenia

G-Eazy


Agencja Go Ahead z przyjemnością zaprasza na koncert G-Eazy’ego! Raper wystąpi w warszawskim Amfiteatrze Sowińskiego 25 sierpnia 2016 roku. G-Eazy powoli staje się postacią bardzo rozpoznawalną w środowisku hip-hopowym. Młody raper ma już na koncie trzy albumy, występy na takich festiwalach jak Lollapalooza czy Vans Warped Tour i współpracę m.in. z Hoodiem Allenem, 2 Chainzem, Snoop Doggiem i Lilem Waynem.

Pierwszy mixtape rapera, zatytułowany „The Endless Summer”, pomógł mu się wybić za sprawą remixu piosenki „Runaround Sue” autorstwa Diona DiMucci z 1961 roku. Piosenka stała się światowym hitem i zdobyła ponad 4 miliony wyświetleń w serwisie YouTube. Po serii występów na Vans Warped Tour w 2012 roku G-Eazy wydał swoją pierwszą płytę, „Must Be Nice”, i udał się w kolejną trasę, supportując Lila Wayne’a. Na rozpoczęcie roku 2014 raper wyruszył w kolejną, tym razem headlinerską trasę po USA, promując swoją nową, jeszcze nie wydaną płytę – „These Things Happen”. Płyta została w końcu wydana w czerwcu przez wytwórnię RCA Records, znaną z współpracy z takimi wykonawcami jak A$AP Rocky, Sia, Justin Timberlake, czy Bruno Mars. Album podbił listę R&B/Rap Billboardu, a także zdobył 3 miejsce na liście sprzedaży Billboard 200 z 265,000 sprzedanymi dotychczas kopiami. G-Eazy wyruszył na wyprzedaną światową trasę promującą album, „From the Bay to the Universe”, po czym zaczął pracę nad kolejną płytą.

4 grudnia 2015 roku G-Eazy wydał swoją najnowszą płytę, „When It’s Dark Out”, promowaną przez singiel „Me, Myself & I” z gościnnym udziałem Bebe Rexhy. Płyta od razu spotkała się z pozytywnymi opiniami na całym świecie, otrzymując świetne recenzje od Billboardu, The Guardian, czy Pitchforka. Album zadebiutował na 5 miejscu na liście sprzedaży Billboard 200 i na 1 miejscu na liście Top R&B/Hip-Hop Albums Billboardu, sprzedając ponad 263,000 w miesiąc, a niedługo później pokrył się złotem w USA. Również w Wielkiej Brytanii płyta była sukcesem, zdobywając 6 miejsce na liście UK's Top 40 R&B.

W styczniu 2016 G-Eazy rozpoczął swoją drugą światową trasę koncertową, na której odwiedzi USA, Europę i Australię. Raper po raz pierwszy odwiedzi także Polskę! Tego wydarzenia nie można przegapić.

Źródło: Materiały promocyjne organizatora

Organizator: go ahead

Gdzie:

  • Amfiteatr WCK w Parku Sowińskiego, ul. Elekcyjna 17, Warszawa

Zdjęcia i pliki wideo

Facebook