Ladies' Jazz Festival: Kandace Springs

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Jazz.

Tribute to Erykah Badu

Klub Muzyczny Stary Klasztor, Wrocław

25.01.2018

Bułgarskie Święto Wina 2018: SARAKINA BALKAN BAND

Stara Piwnica, Wrocław

10.02.2018

Ceny biletów:
    - 149zł, 119zł, 109zł, 89zł

Szczegóły wydarzenia

Ladies' Jazz Festival: Kandace Springs


KANDACE SPRINGS PO RAZ PIERWSZY W POLSCE TO JEJ JEDYNY KONCERT W TYM ROKU LADIES’ JAZZ FESTIVAL 2017 w FILHARMONII KASZUBSKIEJ.

Prince zaprosił ją do wspólnego wykonania Purple Rain w trzydziestą rocznicę wydania krążka, udzielała się na głośnym przeboju Sama Smitha „Stay with me”. Sama przyznaje się do wpływów Billie Holiday, Niny Simone, Elly Fitzgerald, Roberty Flack i Norah Jones. W jej utworach odnajdziemy jazz, soul, R&B, pop, a także elementy hip hopu. Ma raptem 27 lat i już jej płytę wydaje Blue Note!

Larry Klein, producent m.in. Herbie Hancocka, Joni Mitchell, Melody Gardot czy Lizz Wrigtht powiedział „kupiła mnie już pierwszą piosenką, którą mi zaśpiewała, a jej dymny głos wespół z frazą i ponad wiek mądrą interpretacją chwyciły mnie natychmiast”. To właśnie on wyprodukował jej płytę Soul Eyes, z którą artystka przyjedzie na pierwszy i jedyny w tym roku koncert w Polsce, który odbędzie się w ramach Ladies’ Jazz Festival 2017.

Jej głos może roztopić śniegi – powiedział prince debiutowała płytą – od razu w blue note współpracuje z larry kleinem – producentem m.in. Melody gardot, lizz wright, herbiego hancocka

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Gdzie:

  • Wejherowskie Centrum Kultury, Sobieskiego 255, Wejherowo

Facebook