Mayday

Mayday

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Klubowa & Nowe Brzmienia.

Bilety w przedsprzedaży już od 160,50zł
Ceny biletów:
    - 160,50zł - w przedsprzedaży
    - 182,50zł - w dniu imprezy

Szczegóły wydarzenia

MAYDAY Polska


Always & Everywhere


10.11.2017 Spodek, Katowice | 17:00 – 09:00


Można to już spokojnie nazwać tradycją! W listopadzie 2017 odbędzie się kolejna, 17. już edycja słynnej imprezy cyklicznej MAYDAY! Jedno z największych wydarzeń w świecie muzyki elektronicznej i techno tradycyjnie wypełni katowicki Spodek, ludźmi spragnionymi całonocnego maratonu tańca.


Wystąpią:

Sven Väth – legendarny niemiecki DJ i producent. Z racji na wiek (53 lata) oraz ponad 30-letnie doświadczenie, pieszczotliwie nazywany przez fanów „Papą Svenem”. Wywodzi się ze starej szkoły, wg której o klasie DJ-a świadczył rozmiar kolekcji płyt (jeszcze w połowie lat ’90 Sven posiadał ich 25,000). Zasłynął z grania nieludzko długich setów - jeden z nich trwał 30 godzin!

Rødhåd – pochodzący z Berlina DJ zwrócił na siebie uwagę jeszcze jako nastolatek z przedmieścia – szlifując swój styl, podczas urządzanych przez siebie imprez. Za sprawą melancholijnego, głębokiego brzmienia, dużego talentu do manipulowania dramaturgią setów i długim, nawet 10-godzinnym maratonom w berlińskim Berghain, Rødhåd stał się w ostatnich latach jedną z największych gwiazd w klubach na całym świecie.

Oscar Mulero – hiszpański DJ i producent muzyki techno, znany również z przewodzenia wytwórni Warm Up Recordings. Ze światem muzyki związany od 20 lat. Swoje pierwsze wydawnictwo wypuścił w 2000 roku (Sans Souci EP). Wielkim sukcesem był, wydany w 2012 roku album „Black Propaganda”.

…a także: Dax J, Klaudia Gawlas, Clouds, Psyk, Pär Grindvik, Keith Carnal, SHDW & Obscure Shape, Fernanda Martins, Emmanuel, Raphael Dincsoy, Sin, El‘mirka, Cherry aka BreakNTune.

LIVE wystąpią: Recondite, Karenn, FJAAK, Kangding Ray, Piotr Bejnar


Bilety w cenie 160,50zł do nabycia w całej Polsce w sieci Ticketpro.
Po więcej informacji zapraszamy na& www.mayday.pl

Źródło: Materiały własne

Gdzie:

  • Spodek, Korfantego 35, Katowice

Facebook