Acid Drinkers

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Punk.

Ceny biletów:
  - 40zł - w przedsprzedaży
  - 50zł - w dniu imprezy

Szczegóły wydarzenia

Acid Drinkers


Acid Drinkers – In Thrash We Trust

Jesień? Czar ruszyć w trasę! Acid Drinkers na scenie podczas jesiennych koncertów czuje się wyśmienicie! W tym roku trasa odbywa się pod szyldem „In Thrash We Trust”, co zapowiada jazdę bez trzymanki.

W języku angielskim słowo „thrash” oznacza „hałaśliwą imprezę”, „głośne przyjęcie”, czy „spuszczanie łomotu”. Wydaje się, że definicja słownikowa idealnie oddaje charakter tego, co czeka nas razem z Kwasożłopami podczas koncertów!

Acid Drinkers (po polsku Kwasożłopy) to zespół rock’n’rollowy założony przy butelce taniego wina w Poznaniu w 1989 r. Pełnoletni, a nawet dojrzały będący w rewelacyjnej formie nieprzerwanie od ponad 28 lat. Panowie psują robotę Kazimierzowi Wielkiemu- zastają miasta murowane, a zostawiają zgruzowane. Objechali Polskę wzdłuż i wszerz grając ponad 1500 koncertów. Wiele z nich dziesiątki tysięcy fanów pamięta do dziś. Na swoim koncie mają 17 płyt, które znacząco wpłynęły na polską scenę muzyczną. Acid Drinkers to czterech charyzmatycznych muzyków, czyli Titus, Popcorn, Ślimak i Bobby.


230 VOLT

Hardrockowa formacja z Krakowa o uznanej pozycji na polskiej scenie rockowej. Grywała na jednej scenie z takimi zespołami jak Whisbone Ash, Dżem, KAT & Roman Kostrzewski, AcidDrinkers, Coma oraz TSA. W 2004 roku ukazała się debiutancka płyta OK Doktor. Kolejna, z 2011 roku, zatytułowana była po prostu Volt II. W 2016 roku zespół wygrał konkurs Rock Na Plaży Paprocany w Tychach. 13.10.2017 odbyła się premiera najnowszej płyty 230 VOLT: Na krawędzi.

 • Grzegorz Babisz – gitara, wokal
 • Mateusz Gajda – perkusja
 • Krystian Sobota – gitara
 • Dariusz Kamiński – gitara basowa

QUO VADIS BORN TO DIE

Długo oczekiwany album szczecińskich metalowców, który ukazał się  3.12.2016r. , właśnie został wznowiony jako drugie wydanie i od 20.11. listopada można go znaleźć w największych sieciach sklepów (EMPIK, MEDIAMARKT itp.). Born To Die przez wielu uważany za najlepszy album w dotychczasowej karierze zespołu. Będzie to limitowana polskojęzyczka wersja wraz z dodatkowym utworem "Rzeźnik", który został ponownie zaaranżowany i nagrany po 29 latach. Na płycie znalazło się 10 premierowych utworów, dużo gości m.in. Maja Konarska (Moonlight), Daniel Potasz (Moonlight), Percival Schuttenbach, Maciej Kazuba i inni. Potężne brzmienie, energia, ostrość, ciężar, melodia to w kilku słowach charakterystyka Born To Die. Całość wyprodukowana w Studio HERTZ.

 • Tomasz Skaya Skuza - vocal, bass
 • Mateusz Matek Lazar - gitara
 • Szymon Sajmon Synówka - perkusja
 • Ian Źdźbło Bemolator - gitara

Polecamy także video:

https://www.youtube.com/watch?v=lVZVsfN6Cbs

Źródło: Materiały promocyjne organizatora

Organizator: Galicja Productions

Gdzie:

 • Klub Kwadrat, Skarżyńskiego 1, Kraków

Strona internetowa: http://www.galicja.net/acid-drinkres/
Facebook: https://www.facebook.com/events/306981379778166/

Facebook