Me First and The Gimme Gimmes

Me First and The Gimme Gimmes
E-Ticket
Co to jest E-Ticket?

Impreza odwołana!

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Punk.

Ceny biletów:
  - 70zł - w przedsprzedaży
  - 90zł - w dniu imprezy

UWAGA:

Wydarzenie zostało odwołane!

Zakupione bilety można zwracać w miejscu ich nabycia za okazaniem dowodu zakupu.

Komunikat organizatora:

UWAGA!!! Firma Galicja Productions zrezygnowała z organizacji koncertu ME FIRST AND THE GIMME GIMMIES 17 czerwca we Wrocławiu. Koncert nie został odwołany ale zmienił się organizator i miejsce koncertu. Tym samy pragniemy poinformować, że obecnie organizatorem jest Klub Carpe Diem we Wrocławiu, do którego koncert zostanie przeniesiony. W związku z tym konieczny jest zakup nowych biletów! Bilety zakupione w systemie Ticketpro prosimy zwracać w miejscu zakupu. Wszystkich zainteresowanych serdecznie przepraszamy!

Szczegóły wydarzenia

Me First and The Gimme Gimmes


ME FIRST AND THE GIMME GIMMES  to najlepszy na świecie punkowy cover band w którym udzielają się muzycy Foo Fighters, Lagwagon, No Use For A Name, Bad Religion, NOFX i Swingin Utters. Grupa powstała w 1995 roku w San Francisco.  Nazwa zespołu została zaczerpnięta z tytułu książki dla dzieci autorstwa Gerald G. Jampolsky i Diane V. Cirincione.

Ich pierwszym wydawnictwem był singiel „Denver” wydany przez wytwórnię Fat Wreck Chords należącą do Fat Mike’a – basisty NOFX i ME FIRST AND THE GIMME GIMMES. Dotychczas grupa nagrała siedem albumów studyjnych i jeden koncertowy.

Każdy z nich porusza inną tematykę. „Have a Ball” zawiera klasyki z lat 60-tych, 70-tych i wczesnych 80-tych autorstwa Eltona Johna, Neila Diamonda i Johna Denvera. „Blow In The Wind” to współczesne przeboje R&B Boyz 2 Men, Lionela Richie I Vannesy L. Williams. Piąty album “Ruin Johny’s Bar Mitzvah” to była płyta koncertowa na której zespół zagrał na żywo utwory z lat 60-tych i 80-tych skomponowane przez. REO Speedwagon, Styx i The Beatles. Z kolei szósty album „Love Their Country” zawierał przeróbki standartów country and western. Na ostatniej  płycie tematem przewodnim były Diwy i utwory Barby Streisand, Christiny Aquirelli oraz Lady Gaga.

W zależności od koncertu grupa występowała w różnych przebraniach począwszy od kowbojskich strojów, ubiorów cheerleaderek, hawajskich koszul a kończąc na pidżamach.


Podstawowy skład zespołu to:

 • Spike Slawson (ex- Swingin Utters i Re-Volts) – wokal
 • Fat Mike (NOFX) – bass, wokal
 • Chris Shiflett (Foo Fighthers, No Use For A Name) – gitara, wokal
 • Joey Cape (Lagwagon) – gitara, wokal
 • Dave Raun (Lagwagon ) – perkusja
 • Aktualnie Fat Mike’a na koncertach zastępuję Jay Bentley – basista Bad Religion.

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Organizator: Galicja Productions

Gdzie:

 • Centrum Koncertowe A2, Góralska 5, Wrocław

Facebook