Perfect

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Rock & Pop.

Perfect

17.03.2018

Ceny biletów:
    - 150zł (VIP), 120zł, 100zł
Więcej o koncertach na: Teraz Rock

Bilety VIP:

VIP - Bilet VIP zawiera unikatowe zdjęcie zespołu z autografami artystów (do odbioru w dniu koncertu, za okazaniem biletu).

Szczegóły wydarzenia

Perfect


Po niemal 3 latach od ostatniego organizowanego przez Agencję Muzyczną UNION koncertu zespołu Perfect w Białymstoku, powracamy wraz z największymi przebojami znanymi z najpopularniejszych rozgłośni radiowych oraz najnowszym materiałem koncertowym grupy. Na koncercie usłyszeć będzie można takie przeboje jak Nie płacz Ewka, Autobiografia, czy Chcemy być sobą, oraz nowsze hity Raz po raz, Wszystko ma swój czas czy Dobre dni.

Koncert poza wspaniałym brzmieniem, zostanie wzbogacony o starannie przygotowaną oprawę wizualną dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych urządzeń świetlnych i multimediów. Dołożymy wszelkich starań by koncert zespołu Perfect  wyróżniał się na tle wydarzeń muzycznych i by świadczona technika sceniczna była na jak najwyższym poziomie. Zgromadzonej na koncercie publiczności gwarantujemy wyjątkowe doznania znane z koncertów zagranicznych gwiazd estrady.

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Gdzie:

  • Opera i Filharmonia Podlaska, ul. Odeska 1, Białystok

Facebook