Deep Purple

Deep Purple

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Rock & Pop.

Deep Purple na ostatnim koncercie w Polsce!
Ceny biletów (przedsprzedaż / w dniu koncertu):
  - 350zł / 370zł - Golden Circle
  - 210zł / 230zł - Płyta
  - 295zł / 315zł - Kategoria I
  - 250zł / 270zł - Kategoria II
  - 190zł / 210zł - Kategoria III

Pakiety VIP:

Zespół przygotował także specjalną niespodziankę dla fanów i udostępnił Meet and Greet VIP pakiet! Informacje na temat warunków i sprzedaży tego pakietu znaleźć można na stronie: WWW.VIPSHOWTIX.COM (Uwaga! zakup pakietu VIP nie upoważnia do wstępu na koncert, konieczny jest tutaj zakup biletu).

Szczegóły wydarzenia

Metal Mind Productions zaprasza:


Deep Purple


“The Long Goodbye Tour”


01.07.2018 - TAURON Arena Kraków

 

Otwarcie bram: 18:30
Start: 20:00


W kwietniu tego roku ukazał się najnowszy, dwudziesty już w dorobku album Deep Purple, „inFinite” i w ramach trasy „The Long Goodbye Tour” promującej ten krążek, zespół dwukrotnie wystąpił w naszym kraju. Trasa „The Long Goodbye Tour” dobiega końca i muzycy żegnają się ze sceną, będzie więc można ich podziwiać w Polsce już ostatni raz! Deep Purple wielokrotnie odwiedzali nasz kraj, dając wyjątkowe koncerty i wprawiając w zachwyt licznie zgromadzoną publiczność. Ich ostatni występ z pewnością będzie wielkim i wzruszającym wydarzeniem!

Deep Purple to prawdziwy fenomen sceny muzycznej, przez wielu zespół ten uznawany jest za najważniejszą grupę w historii muzyki, która współtworzyła takie gatunki jak heavy metal oraz hard rock. Właśnie Deep Purple został wpisany do Księgi Rekordów Guinnessa jako najgłośniejszy zespół świata. Grupa działa już od prawie 50 lat i ma na swoim koncie ponad 100 mln sprzedanych płyt. Deep Purple wydał 20 płyt studyjnych i liczne albumy koncertowe, a utwór „Smoke On The Water” znalazł się w czołówce 500 najlepszych kompozycji w historii muzyki rockowej.

Deep Purple wielokrotnie gościli w naszym kraju, za każdym razem dając niezapomniane show, w wypełnionych do ostatniego miejsca halach. Krakowski koncert legendy rocka będzie ostatnią szansą, bo zobaczyć mistrzów na żywo, zapraszamy!

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Gdzie:

 • TAURON Arena Kraków, ul. Lema 7, Kraków

Facebook