Charlotta Moto Fest: Europe, J.D. Overdrive

Charlotta Moto Fest: Europe, J.D. Overdrive

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Rock & Pop.

Ceny biletów:
    - 150zł, 120zł, 90zł

Szczegóły wydarzenia

CHARLOTTA MOTO FEST

Pierwsza edycja międzynarodowego zlotu motocyklowego połączonego z koncertami wielkich gwiazd. To wyjątkowa okazja dla miłośników dwóch kółek na niepowtarzalne otwarcie sezonu.

Uczestnicy zaprezentują swoje motocykle podczas honorowego przejazdu trasą Dolina Charlotty - Ustka, aby zwieńczyć paradę na nabrzeżu nadmorskiego kurortu znanego i docenianego wśród wczasowiczów. Spotkanie zostanie uwiecznione na pamiątkowej fotografii, która stanowić będzie preludium dobrej zabawy.

Zarówno uczestników zjazdu jak i gości czeka wiele atrakcji. Oprócz pokazów motocykli przedstawimy wystawy: pojazdów militarnych, samochodów zabytkowych, aut przemierzających cały świat, wyścigowych i rajdowych. W tym roku w Dolinie Charlotty powstanie tor dla motocykli enduro i quadów. Ryk silników i pokaz niezwykłych umiejętności będzie niewątpliwie towarzyszył przejazdom trialowym

Uczestnicy zlotu będą mieli okazję przyczynić się do tworzenia nietuzinkowego postumentu – IRON HORSE'a, który powstanie w Dolinie Charlotty. Metalowa konstrukcja składać się będzie z wszelakich części motocyklowych przywiezionych przez uczestników zjazdu. w wykonaniu Marcina Spirowskiego oraz zawodników Kadry Polski w tej dyscyplinie.

Atrakcjami zlotu dla osób o mocnych nerwach będą skoki spadochronowe

(w tandemie z możliwością zrobienia zdjęcia w locie), przeloty na paralotniach (również z możliwością uwiecznienia lotu na fotografii) oraz skoki na poduchę MEGABAG

z wysięgnika. MEGABAG to wielka, dmuchana „poducha”, na którą skacze się z 37 metrów.

Niesłychana zabawa i duża porcja adrenaliny gwarantowana. „To jak skok na bungee, tylko bez liny”, „Brak ograniczeń, pełna swoboda” – tak opisują ją osoby, które sprawdziły, na czym ta zabawa polega. Przed jednym z koncertów dwie rywalizujące ze sobą drużyny wyrzeźbią w bryle lodu motory, które podświetlone kolorowymi ledami zapewnią niezapomniany widok i plener do pamiątkowych fotografii. Odbędą się również konkursy: na najdłuższą trasę pokonaną w celu dotarcia na zlot, najmłodszy i najstarszy uczestnik zlotu, najstarszy – oryginalny motocykl zlotu oraz Miss i Mister zlotu.


Koncerty:

30 MAJA

GWIAZDA WIECZORU:

EUROPE
- zespół muzyczny ze Szwecji grający muzykę glam metalową, rockową, hard rockową oraz tradycyjny heavy metal powstały w 1979 roku. Zespół stał się popularny w 1986 r. po wydaniu albumu „The Final Countdown”, z którego piosenka tytułowa oraz ballada „Carrie” stały się wielkimi przebojami. Tytułową piosenkę napisał wokalista zespołu Joey Tempest. Sam utwór został zaliczony do najważniejszego utworu glam metalowego. Album w przeciwieństwie do pozostałych wzorował się na muzyce glam metalowej i pop metalowej. Miarą sukcesu jest fakt, że sprzedał się w nakładzie  8 milionów sztuk.

A WCZEŚNIEJ:

J. D. OVERDRIVE to czterech kulturalnych młodzieńców, którzy  sieją spustoszenie na deskach polskich scen, inspirując się amerykańską szkołą metalu nasiąkniętego southern rockiem
i oparami whiskey, z naciskiem na pewną znaną markę... i tak już od 2007. Boje koncertowe staczali u boku takich grup jak: DOWN, BLACK LABEL SOCIETY, WHITESNAKE, SOULFLY, BLOOD CEREMONY, BEATALLICA i PLANET OF ZEUS.

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Facebook