Another Pink Floyd

Another Pink Floyd

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Rock & Pop.

Another Pink Floyd

25.11.2017 - 08.04.2018

Ceny biletów:
    - 60zł - I kategoria
    - 50zł - II kategoria
    - 40zł - III kategoria
Więcej o koncertach na: Teraz Rock

Szczegóły wydarzenia

Another Pink Floyd


Koncert zespołu ANOTHER z Krakowa to doskonałe widowisko multimedialne z Muzyką Pink Floyd na żywo. Każdy z widzów koncertu zostanie zabrany w muzyczną podróż.

Ze sceny popłynie niepowtarzalny Floydowy klimat i emocje. Fani usłyszą Największe utwory Pink Floyd starannie wybrane z albumów od początku działalności zespołu po ostatnią płytę. W całości ze względu na przypadającą okrągłą 40 rocznice wydania zostanie odegrany album Animals.

Na scenie wystąpi dziewięciu muzyków a wokalnie utworom Pink Floyd stawi czoła Norman Power, wokalista o liryce Dawida Gilmoura i charyzmie Rogera Watersa w jednym gardle. Partie muzyczne wykonają czołowi polscy muzycy na stałe współpracujący z gwiazdami polskiej estrady.

Ponad 50 000 fanów którzy widzieli juz widowisko w miastach w całej Polsce zgodnie oceniają że to najlepsze wykonanie muzyki Pink Floyd jakie słyszeli na żywo. Wiernie zagrane niuanse łączą się z powiewem świeżości i własną interpretacją muzyków. Całość koncertu oprawiona jest w klimatyczne światło w reżyserii Łukasza Wojtasa którego jednym z nauczycieli był sam z Marc Brickmann mistrz oświetlenia w Pink Floyd.

W oknie sceny widzowie zobaczą charakterystyczny dla koncertów Floydów Circular Screen z wizualizacjami zdjęciami i filmami oraz efekty świetlne tworzone ruchomymi lampami z obręczy konstrukcji ekranu. Doskonały kontakt zespołu Another z publiką wciągający widownię w interakcję potęguje emocje które dozowane są z każdym kolejno zagranym utworem.

Usłyszycie na żywo miedzy innymi: Dogs, Echoes, Shine On You Crazy Diamond, Time, Another Brick in The Wall, Comfortably Numb i wiele innych.

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Gdzie:

  • Małopolskie Centrum Kultury "Sokół", Długosza 6, Nowy Sącz

Facebook