Piosenka nie zna granic - Największe Gwiazdy Szlagierów 2014

Piosenka nie zna granic - Największe Gwiazdy Szlagierów 2014

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Rock & Pop.

Ceny biletów:
    - 150 zł - pakiet VIP
    - 65 zł - Kategoria I
    - 55 zł - Kategoria II
    - 49 zł - Kategoria III (ławki)

Szczegóły wydarzenia

Największe Gwiazdy Szlagierów


Największa gala szlagierów na całym Śląsku. Już 19 października 2014 w Hali Widowiskowo Sportowej w Kędzierzynie-Koźlu odbędzie się czwarta edycja koncertu z cyklu „Piosenka nie zna granic”, obfitująca w najbardziej popularne gwiazdy muzyki biesiadnej z Polski, Niemiec i Czech.

 Na kędzierzyńskiej scenie wystąpią: Chris Roberts twórca takich szlagierów jak „Du kannst nicht immer 17 sein”, „Ich bin verliebt in die Liebe”, „Do you speak English” , „Hab ich Dir heute schon gesagt, daß ich Dich liebe” czy „Ich mach ein glückliches Mädchen aus Dir”. Teresa Werner - królowa polskiej sceny szlagierów. Zespół WIND dwukrotnie zajmujący drugie miejsce na festiwalu Eurowizji „Lass die Sonne in Dein Herz”, „Für alle”, „Mach mich an - Coco Jambo”. Edward Simoni urodzony w Bytomiu, tworzący magiczne aranżacje na fletni pana. Z okazji pięćdziesięciolecia Beatlesów wystąpi najlepszy światowy tribute band prezentując ich największe przeboje. Debiutujący w Hali Azoty, w ubiegłym roku René Ulbrich, zaprezentuje swoją pierwszą płytę. Po raz pierwszy na scenie Największych Gwiazd Szlagierów zaprezentują się artyści z Czech. „Duo Yamaha” jest jednym z najbardziej cenionych czeskich zespołów, będzie to ich pierwszy koncert w Polsce. Ponadto na scenie usłyszymy Toby'ego z Monachium, Norberta i Anetę, Georga Wind, Andreę Rischkę, Frankiego Żyrnov, Toma Mandl oraz Dany.

Koncert będzie zarejestrowany na potrzeby wielu stacji telewizyjnych. Już niebawem będzie można go zobaczyć w telewizji w Niemczech, Austrii, Polsce i Czechach. Koncert poprowadzi w trzech językach znana i lubiana Joanna Bartel. Koncert „Największe Gwiazdy Szlagierów” jest najpopularniejszą galą szlagierów na całym śląsku.

Organizator:
Piosenka Plus sp. z o.o.
www.piosenka-plus.pl

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Facebook