Lao Che

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Rock & Pop.

Lao Che

18.03.2018

Ceny biletów:
    - 45zł - z Kartą Wytwórnia
    - 50zł - normalny

Szczegóły wydarzenia

Lao Che


Lao Che, jeden z najpopularniejszych zespołów alternatywnych w Polsce, wystąpi na scenie Wytwórni 4 listopada. Muzyka Lao Che to połączenie różnych gatunków: rocka, elektroniki, funku i hip hopu. Na uwagę zasługują również wyjątkowe teksty Huberta Dobaczewskiego, które znalazły się w podręcznikach do języka polskiego dla szkół średnich.
 
Zespół ma na koncie sześć płyt; wszystkie jego krążki zdobywały uznanie fanów i krytyków. Jego pomysł na muzykę to ciągłe poszukiwanie nowych form artystycznego wyrazu, odkrawanie nowych możliwości brzmieniowych starych analogowych instrumentów. Znakiem rozpoznawczym są koncept-albumy takie, jak: „Gusła”, „Gospel” , „Powstanie Warszawskie” czy najnowsza płyta „Dzieciom”.
 

Choć tytuł najnowszego wydawnictwa  nawiązuje do Brzechwy i jego „Brzechwa dzieciom”, nie jest to wcale płyta dla dzieci. To płyta dla dorosłych dzieci, dla tych, którzy mają dzieci i dla wszystkich, którzy byli kiedyś dziećmi. Spięty prezentuje głęboką problematykę codzienności w tonie zatroskanym, z pewną dozą dydaktyzmu, co pozostaje w kontraście do warstwy muzycznej. Jest to najbardziej spontanicznie i żywiołowo stworzona płyta w dotychczasowym dorobku grupy, a do tego bardzo melodyjna i śpiewna. Produkcją płyty „Dzieciom” zajął się Piotr „Emade” Waglewski.

Źródło: Materiały promocyjne organizatora

Organizator: Klub Wytwórnia

Facebook