Guitar Masters: Preston Reed, Que Passa (Tommy Emmanuel odwołany)

Guitar Masters: Preston Reed, Que Passa (Tommy Emmanuel odwołany)
E-Ticket
Co to jest E-Ticket?

Zmiana programu imprezy!

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Rock & Pop.

Ceny biletów:
    - 170zł, 140zł, 110zł, 80zł

UWAGA:

Koncert Tommy`ego Emmanuela został odwołany!

Zakupione bilety można zwracać w miejscu ich nabycia za okazaniem dowodu zakupu.

Komunikat organizatora:

Szanowni Państwo,


w dniu wczorajszym zaskoczyła nas informacja o problemach zdrowotnych Tommy’ego Emmanuela, który zmuszony jest odwołać najbliższe koncerty i nie będzie w stanie zagrać dla Państwa w przyszłym tygodniu. Pomimo niedyspozycji Tommy’ego informujemy, że Gala Guitar Masters odbędzie się zgodnie z planem 16 listopada we Wrocławskim Centrum Kongresowym o godz. 19:00.


Na koncercie planowany jest, jak pierwotnie, występ Martina Taylora, Piotra Resteckiego oraz laureatów pierwszej edycji konkursu Guitar Masters 2016 kategorii fingerstyle. W związku z odwołaniem występu przez Tommy’ego Emmanuela, w jego miejsce chcemy zaproponować Państwu 2 nowe propozycje artystyczne: uwielbianego przez publiczność i uznanego przez Tommy’ego amerykańskiego gitarzystę Prestona Reeda, a także energetyczny zespół world music Que Passa. Jak zwykle najwyższy poziom gwarantuje dyrektor artystyczny Festiwalu - Krzysztof Pełech.


Zachęcamy gorąco do uczestnictwa w koncercie, mimo zmiany w części programu. Całość wydarzenia potrwa dłużej niż planowaliśmy pierwotnie, bo około 3 godzin z przerwą. W ramach ceny biletu na w/w koncert pragniemy Państwu zaoferować szereg bonusów:


1. Płytę - składankę, do wyboru “Gitara” lub “Flamenko Bueno”


2. Zaproszenie na przesłuchania konkursowe Guitar Masters na żywo w NFM w dniu 15 listopada 2016 - od godz. 9:00 do około 22:00 w Sali Czerwonej zagra 24 gitarzystów z 18 krajów (w tym tak odległych, jak Australia, Nowa Zelandia, Japonia czy Brazylia), wybranych przez Tommy’ego i pozostałych członków międzynarodowego jury. Najlepsi gitarzyści będą walczyć o najwyższe nagrody finansowe na świecie, które wręczy Pani Wiceprezydent Wrocławia Anna Szarycz. (Wstęp na przesłuchania konkursowe możliwy będzie jedynie po okazaniu biletu wstępu na koncert Tommy’ego Emmanuela).


3. Informację o najbliższym planowanym koncercie Tommy’ego Emmanuela we Wrocławiu zanim zostanie ona podana do wiadomości publicznej.


16 listopada 2016 salę WCK wypełni muzyka gitarowa. Mamy nadzieję, że przy Państwa udziale będzie to niezapomniany wieczór.


Prosimy o potwierdzenie przybycia do dnia 11.11.2016


W przypadku, gdy nie akceptujecie Państwo zmiany prosimy o pisemną informację do dnia 11.11.2016. Sprzedane bilety zostaną unieważnione a pieniądze zwrócone na konto. Obecnie, ze względu na brak ustaleń co do konkretnych terminów, niemożliwe jest zachowanie biletów na poczet koncertu Tommy’ego Emmanuela w przyszłości.


Kontakt z organizatorem: nr tel. 71 71 830 17 lub email: ach@guitarmasters.pl


Que passa: http://www.youtube.com/watch?v=1mRhuUR0WUw&feature=share

Preston Reed: http://www.youtube.com/watch?v=651eiJ81wLA&feature=shar

Szczegóły wydarzenia

Tommy Emmanuel


Tommy Emmanuel


Tommy Emmanuel jest światowej sławy wirtuozem gitary fingerstyle. Jego talent przyniósł mu wiele nagród m.in. od magazynu Guitar Player, po otrzymanie honorowego członkostwa Orderu Australii, przyznawanym przez samą Królową. Tommy Emmanuel zachwyca profesjonalistów i amatorów. Wydobywane przez niego brzmienia wywołują przyjemne doznania, które jest efektem nieprzeciętnych umiejętności i precyzji. W taki sposób Tak właśnie Emmanuel podbija serca słuchaczy.

Oprócz wielkiego uznania przez środowisko muzyczne, a także słuchaczy, Emmanuel może poszczycić się wielokrotnymi wyróżnieniami, w tym dwiema nominacjami do prestiżowej nagrody Grammy czy ARIA Awards. Występował na międzynarodowych scenach, a także zamykał ceremonię Igrzysk Olimpijskich w Sydney. Emmanuel podróżuje z małym zespołem, inżynierem dźwięku oraz merchandiserem, co nie stanęło na drodze do zbudowania globalnej publiczności, która nie tylko obejmuje Australię ale i Stany Zjednoczone, Wielką Brytanię, Europę i Azję. Miał okazję pracować z takimi artystami, jak Eric Clapton, Doc Watson, John Denver i niezrównanym Atkinsem. Emmanuel współpracował z Chetem nad projektem w 1997 - The Day Finger Pickers Took Over the World, który okazał się końcowym projektem Atkinsa. Sam Atkins praktycznie dostarczył Emmanuel’owi swój dorobek w spadku, jednak ten nigdy nie chciał być jego naśladowcą.

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Gdzie:

  • Hala Stulecia, Wystawowa 1, Wrocław

Facebook