Skubas Duet [acoustic set]

Skubas Duet [acoustic set]

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Rock & Pop.

Kult - Kraków

Teatr Łaźnia Nowa, Kraków

22.10.2017

Ceny biletów:
    - 45zł - w przedsprzedaży
    - 50zł - w dniu imprezy

Szczegóły wydarzenia

Skubas Duet


wROCKfest.pl zaprasza na kameralną odsłonę koncertową Skubasa. Skubas w duecie, z towarzyszeniem jedynie drugiej gitary, zagra dla wrocławskiej publiczności 14 października w klubie Stara Piwnica.

Kompozytor, gitarzysta i wokalista o pięknej i niepowtarzalnej barwie głosu. Artysta niepokorny i zadziorny. Ceniony za autentyczność, prostotę i talent do tworzenia niebanalnych piosenek. Muzyka Skubasa to niezwykle klimatyczne, akustyczne gitarowe brzmienia o lekko folkowym, grunge'owym charakterze. Artysta w swoich autorskich kompozycjach łączy brudne, gitarowe riffy z melancholijnym wokalem, tworząc nostalgiczne, melodyjne piosenki. Na koncertach stawia przede wszystkim na atmosferę i przestrzenne dźwięki. Zagrał koncerty na wszystkich znaczących polskich festiwalach (Open'er, Jarocin, Męskie Granie, Warsaw Orange Festival, Oświęcim Live Festival...).

Otrzymał nominację do Fryderyków 2013 i 2014 w kategoriach "Debiut Roku", "Płyta Roku" oraz "Utwór Roku" za single Linoskoczek i Nie mam dla ciebie miłości.... (utwór ma obecnie ponad 7 mln wyświetleń na YouTubie) http://www.youtube.com/watch?v=YVbwuRAJCAI

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Organizator: Stowarzyszenie Nasze Miasto Wrocław

Więcej informacji: www.wrockfest.pl

Gdzie:

  • Stara Piwnica, Krupnicza 15, Wrocław

Facebook