Fismoll

Fismoll

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Rock & Pop.

Pola Rise

Klub Stodoła, Warszawa

18.01.2018

Bednarek - premierowa trasa albumu "Talizman" - Poznań

Klub Muzyczny B17, Poznań

19.01.2018

Ceny biletów:
    - 30zł - I pula
    - 35zł - II pula
    - 40zł - III pula

Szczegóły wydarzenia

FISMOLL


Szczecin // 6.11.2016 // DK Słowianin


Fismoll to młody, 21-letni, polski singer-songwriter światowej klasy, o niebywale rozpoznawalnym stylu i głosie. Został doceniony na międzynarodowych festiwalach (m.in. The Great Escape, Eurosonic Noorderslag, Sziget, United Island, dwukrotnie na Open'er Festival).

Muzyka, którą proponuje swojej publiczności nie jest łatwa, ale Fismoll nie idzie na żadne kompromisy. I słusznie - jego debiutancka płyta „At Glade" znalazła się wśród 10 najlepszych albumów roku wg rankingu „Gazety Wyborczej” oraz była nominowana do nagrody Fryderyka jako Debiut Roku, a promujący ją singiel „Let’s Play Birds” odniósł sukces na Liście Przebojów Trójki. 2 lata później ukazała się jego 2 płyta "Box of Feathers", która również spotkała się z wielkim entuzjazmem fanów.

Jego twórczość często porównywana jest do takich artystów jak Ólafur Arnalds, czy też znanych na całym świecie zespołów Sigur Rós oraz Bon Iver. Pasjonuje się ludźmi, aranżacją muzyczną, technologią nagraniową, podróżami, naturą, beletrystyką i techniką audiowizualną. Fismoll słynie z zapadających w pamięć koncertów, podczas których publiczność, ma szansę ujrzeć jego kunszt, a zarazem skromność połączoną z rozbrajającym urokiem osobistym.

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Gdzie:

  • Dom Kultury "Słowianin", Korzeniowskiego 2, Szczecin

Facebook