Motörhead

Motörhead
E-Ticket
Co to jest E-Ticket?

Sprzedaż zakończona!

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Rock & Pop.

Wolf Alice

Klub Hybrydy, Warszawa

17.01.2018

Motörhead pojawi się w Polsce w szczególnym momencie. W tym roku brytyjski zespół świętować będzie czterdziestolecie swojej działalności. Grupa powstała bowiem w 1975 roku z inicjatywy basisty Lemmy`ego Kilmistera.
Ceny biletów:
    - 290zł - Golden Circle
    - 229zł - Płyta
    - 210zł - Trybuny

Szczegóły wydarzenia

Motörhead w Polsce!

Legenda muzyki rockowej, grupa Motörhead wystąpi w tym roku w Polsce! Koncert odbędzie się 6 lipca w hali Torwar w Warszawie. Organizatorem wydarzenia jest agencja Prestige MJM.

Motörhead pojawi się w Polsce w szczególnym momencie. W tym roku brytyjski zespół świętować będzie czterdziestolecie swojej działalności. Grupa powstała bowiem w 1975 roku z inicjatywy basisty Lemmy`ego Kilmistera.

- Motörhead wielki komercyjny sukces odniósł w latach osiemdziesiątych ubiegłego wieku. Dzięki temu grupa stała się inspiracją dla wielu innych wykonawców heavy metalowych. W Polsce również mają bardzo wielu wiernych fanów – mówi Marek Kurzawa z agencji Prestige MJM, która jest organizatorem koncertu Motörhead w hali Torwar.

Utwory brytyskiej grupy cechuje proste, rockowe brzmienie.
- Bardzo cieszę się, że zagrają w Polsce. Jeszcze lepsza wiadomość jest taka, że wydarzy się to tuż przed moimi urodzinami. Na pewno będę na tym koncercie. To zespół, na którego płyty czeka się, mimo że wszyscy wiedzą, co najprawdopodobniej się na nich znajdzie – mówi o  Motörhead znany dziennikarz i prezenter Programu Trzeciego Polskiego Radia Piotr Baron. - Ich muzyka to prosty rock and roll i przyznam szczerze, że bardzo mi to odpowiada – dodaje Baron.

Motörhead jest bardzo płodnym zespołem. W dorobku brytyjskiej grupy znajduje się aż 20 albumów studyjnych. Poza tym, muzycy wydali 10 produkcji koncertowych, 12 kompilacji, 3 minialbumy, 20 singli. Do piosenek zespołu powstały łącznie 33 teledyski.
- Na ostatniej płycie pokazali, że potrafią zagrać nie tylko rock and rolla, do którego nas przyzwyczaili, ale także dźwięki, o które bym ich nie podejrzewał. Tam pojawiają się elementy mocno sięgające do tradycji bluesa. Ten album jest moim zdaniem znakomity – podkreśla Baron.  

Motörhead zdobył wiele prestiżowych nagród w branży rockowej – głównie za sprawą lidera formacji Lemmy`ego Kilmistera. W kwietniu 2010 roku muzyk podczas ceremonii Revolver Golden Gods Awards został uhonorowany nagrodą Revolver Golden Gods Lifetime Achievement. Kilka miesięcy później zdobył natomiast Vegas Rocks! Lifetime Legend w ramach Vegas Rocks! Magazine Award. Kilmister w Motörhead gra na gitarze basowej i jest jednocześnie wokalistą.

- Można powiedzieć, że to wokół niego kręci się wszystko, co dotyczy Motörhead. To ikona tej grupy i ważna postać w histori rock and rolla – dodaje Mateusz Pawlicki z Prestige MJM. - Lemmy śpiewa "koślawo", ale dla niektórych to najpiękniejszy głos świata – zauważa z kolei Piotr Baron.

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Zdjęcia i pliki wideo

Facebook