Znani Aktorzy Grają Rocka

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Rock & Pop.

Ceny biletów:
    - 50zł

Komunikat organizatora:

 

Zamówienia grupowe od 20 sztuk w cenie 40 zł./szt.
Zamówienia prosimy kierować na adres zamowienia@ticketpro.pl

Szczegóły wydarzenia

ZNANI AKTORZY GRAJĄ ROCKA

Już 14.08.2015 roku w Dolinie Charlotty odbędzie się wyjątkowy koncert pt. „Znani Aktorzy Grają Rocka”. Na scenie Amfiteatru wystąpią najpopularniejsze gwiazdy polskiej branży kulturalno-rozrywkowej.

- Tomasz Karolak i Pączki w Tłuszczu – duet Tomasza Karolaka i Bartosza Miecznikowskiego, których przebój „Zabiorę Cię” można było usłyszeć w serialu „39 i pół”
- zespół COCHISE z wokalistą Pawłem Małaszyńskim –  muzyka jaką gra Cochise to połączenie rocka, metalu i grunge’u - Oni wiedzą co to rock’n’roll. Ekipa reprezentuje niesamowicie ciężkie, ostre, metalowe granie
- Arkadiusz Jakubik i zespół Dr Misio - Solidne brzmienie, ciężkie riffy, znakomite teksty do tego brak muzycznego kompromisu sprawiają, że to nowa i oryginalna propozycja nie tylko dla fanów rocka, ale przede wszystkim ludzi poszukujących wrażeń.
- Piotr Rogucki i COMA - Zespół COMA jest znany fanom muzyki przede wszystkim z energetycznych i widowiskowych koncertów, łączących w sobie elementy poezji, muzyki, teatru i filmu.

Koncerty w Dolinie Charlotty charakteryzują się niezwykłą atmosferą, która pozwala cieszyć się muzyką w wyjątkowy sposób. Ze względu na przepiękne usytuowanie amfiteatru i jego kameralność, kontakt z muzykami nie jest utrudniany przez tłumy ochroniarzy i metalowe zapory barierek, co daje poczucie niesamowitej bliskości z artystami.
Serdecznie zapraszamy!

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Facebook