The Watch plays Genesis

The Watch plays Genesis

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Rock & Pop.

Wolf Alice

Klub Hybrydy, Warszawa

17.01.2018

Ceny biletów:
    - 60zł - w przedsprzedaży
    - 70zł - w dniu imprezy

Szczegóły wydarzenia

Koncert The Watch plays Genesis

Z ponad 130 koncertami w ciągu ostatnich 2 lat, The Watch poprowadzą Was przez magiczny świat wybitnych utworów z „Trespass” (1970 r.) i „Nursery Cryme” (1971 r.) z taką samą energią, z jaką robili to członkowie Genesis podczas występów na żywo na początku kariery... bez peruk, bez masek – tylko z czystą fascynacją muzyką Genesis, śpiewaną i graną tak dokładnie i wiernie oryginałom, że nie będziecie mogli uwierzyć własnym uszom!

The Watch to 5-osobowy zespół, którego muzyka zainspirowana jest klasyką progresywnego rocka lat 70-tych, a w szczególności legendarną grupą Genesis.

Od pewnego czasu The Watch przenoszą na scenę muzyczne show, koncentrując się na poszczególnych albumach Genesis, czasem dodając do repertuaru swoje autorskie kompozycje. Głos wokalisty The Watch porównuje się do głosu Petera Gabriela, co umożliwiło im udział w imprezach na całym świecie oraz wyrazy uznania ze strony członków grupy Genesis. The Watch grali już koncerty w całej Europie, Stanach Zjednoczonych i Kanadzie. Dziś mówi się o The Watch, że najlepiej odtwarzają sceniczną energię wczesnego Genesis.

„The Watch is a band of very talented people and I recommend them..” Steve Hackett
„The Watch are the band, who reminds me the most Genesis magic...” Paul Whitehead

W ramach trasy koncertowej w 2015 r., The Watch przedstawi na scenie show bazujące na dwóch albumach Genesis: Trespass (1970 r.) oraz Nursery Cryme (1971 r.). Po raz pierwszy te dwa muzyczne skarby zostaną zagrane obok siebie na żywo w trakcie jednego koncertu!

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Facebook