City Sounds: Leski

City Sounds: Leski

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Rock & Pop.

Wolf Alice

Klub Hybrydy, Warszawa

17.01.2018

Ceny biletów:
    - 25zł

Szczegóły wydarzenia

LESKI

City Sounds zaprasza na pierwszy we Wrocławiu koncert nadziei polskiej sceny indie-pop. LESKI wystąpi 21 października w klubie muzycznym Stary Klasztor z koncertem promującym swoją debiutancka płytę pt.” Sploty”.

Leski, to pseudonim artystyczny Pawła Leszoskiego - utalentowanego autora tekstów, kompozytora, wokalisty i gitarzysty. Jego muzyka stawiana jest na półce z twórczością Bena Howarda czy Angusa Stone’a.
Piękne, wyszukane melodie i niepozwalające obojętnie przejść obok teksty sprawiają, że takie porównania nasuwają się same.Bez względu na to czy napiszesz Leski, Les ki, Les Ki czy też LESKI pamiętaj o tym, że Leski to pseudonim artystyczny nowego singer song-writera na polskiej scenie - Pawła Leszoskiego, który nie jest ani powiatem, ani zespołem, ani też francuskim rzeczownikiem.

To po prostu autor piosenek i człowiek z krwi i kości. Wydana w maju EPka „Zaczyn“ wystarczyła by uwierzyła w niego jedna z najważniejszych postaci polskiej sceny muzycznej.  Jesienią 2014 roku Leski wystąpił jako support na wszystkich koncertach Edyty Bartosiewicz podczas trasy „Love & more...“. Ogromny sukces jakim było zaproszenie ze strony Edyty Bartosiewicz potwierdza przypuszczenia, iż debiutancki krążek „Sploty”, który wydał Warner Music Poland będzie jednym z najlepszych w tym roku.

Tuż przed koncertami z Edytą Bartosiewicz, Leski wystąpił z artystką amerykańskiej sceny dream pop - Lemolo. Wzajemna fascynacja swoją twórczością zaowocowała wspólną trasą koncertową w Polsce i w Europie.

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Facebook