Mikromusic

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Rock & Pop.

Ceny biletów:
    - 40zł - w przedsprzedaży
    - 50zł - w dniu imprezy

Szczegóły wydarzenia

Mikromusic


Grupa łącząca piękne melodie, kunszt warsztatowy oraz wspaniałą koncertową energię. Muzyka zespołu to fuzja jazzu, trip-hopu, rocka, czasem też muzyki ludowej. Okazuje się, że takie pozornie różne gatunki muzyki tutaj współbrzmią nadspodziewanie spójnie. Enigmatyczny głos wokalistki – Natalii Grosiak - jest prawdziwą wizytówką zespołu, który z roku na rok zyskuje coraz większe uznanie.

Ta wrocławska formacja znakomicie sprawdza się̨ podczas koncertów. Mocą swojego talentu i oryginalnych aranżacji tworzą niepowtarzalny mikro-klimat, budując szczególną wieź z publicznością̨. Grupa została doceniona nominacją do Yacha za teledyski do utworów Sennik i Oczko.

Zespół ma również̇ na swoim koncie nominację do Camerimage za teledysk do piosenki Thank God I'm a Woman, nominowanej obok takich wykonawców jak Depeche Mode i Coldplay. Najnowszy album Mikromusic ukaże się 2 października 2015 roku. „Matka i żony to jedna z najbardziej energicznych płyt, które zespół nagrał do tej pory. Jeśli poprzednie albumy niosły ze sobą dużą ilość melancholii, na tej płycie można znaleźć sporo humoru i przyspieszony rytm.” – opowiada Natalia Grosiak.

Krążek zapowiadał singiel pod tytułem Krystyno, ostatnio ukazał się singiel Bezwładnie, w którym gościnnie w duecie z Natalią zaśpiewał Skubas. Kilka utworów, które znalazły się na płycie stanowią również ścieżkę dźwiękową w filmie Chemia w reżyserii Bartka Prokopowicza.

Autorem tekstów jest Natalia Grosiak. Jak również autorką muzyki, trzy utwory stworzyła sama, pozostałe osiem we współpracy z kolegą z zespołu i producentem albumu - Dawidem Korbaczyńskim. Zespół w składzie: Natalia Grosiak – wokal, Dawid Korbaczyński – gitara, Robert Szydło - gitara basowa, Robert Jarmużek – piano, Adam Lepka - trąbka i instrumenty perkusyjne oraz Łukasz Sobolak – perkusja wystąpi na deskach OPEN STAGE już 12 listopada.

Źródło: Materiały promocyjne organizatora

Organizator: Klub Stodoła

Gdzie:

  • Klub Stodoła, Stefana Batorego 10, Warszawa

Facebook