Jelonek

Jelonek

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Rock & Pop.

Ceny biletów:
    - 40zł - w przedsprzedaży
    - 50zł - w dniu imprezy

Szczegóły wydarzenia

Jelonek


"Jelonek" to solowy, instrumentalny projekt skrzypka Michała Jelonka, łączący klasykę z rockowym brzmieniem. Podczas koncertu będzie można usłyszeć autorskie kompozycje Michała Jelonka z dwóch solowych płyt, a także covery muzyki klasycznej oraz znanych utworów takich jak “Daddy Cool" grupy Boney M, “Breaking The Law" Judas Priest czy “Voodoo Child" Jimi'ego Hendrixa.

Podczas występów nie zabraknie spontanicznej "bieganiny", "chorych" choreografii, punkowego "gibania się", scenicznych fajerwerków, demonicznych atrakcji oraz mrocznych niespodzianek. Jego występy zachwycają zarówno fanów muzyki rockowej, jak i innych nurtów muzycznych.
 
Skład zespołu:
Michał "Jelonek" Jelonek - skrzypce, wokal
Mariusz Andraszek - bas, wokal,
Leszek "Jebik" Kowalik - gitara, wokal,
Krzysztof Osiak - instr. klawiszowe,
Paweł Chojnacki - perkusja,
Jakub Kowalik - akustyk,
 
 
 
Jelonek, jak sama nazwa mówi, to prawdziwy "zwierz sceniczny", wręcz, nie bójmy się tak to ująć,  "mroczna i chyża bestyjka ",  "rogaty lew estrady", (ledwo) "dyszący dinozaur rocka i metalu", stręczyciel skrzypiec i mroczny kapłan niesfornego smyczka !!!
 
A bynajmniej lub jednak i na przekór oraz w nawiązaniu do tego wszystkiego, Jelonek zaprasza na koncert w  Warszawie w klubie Proxima, w ramach zimowej traski jelonkowatej "Chu Chu Chaaaa ! Chu Chu Chaaaa !!"  (czyli zimowe, srogie dupnięcie połączone z Dyszącymi Andrzejkami , Czarnym Mikołajem, Mrocznym Kolędowaniem i imieninami różnych takich tam), w dniu 11.12.2015 r. o godzinie 20:00 itd.
 
Będzie "Barock" , "Akka, "Romantic revenge", będą płonące skrzydła upodlonego anioła w "Funeral of a Provincial Vampire", "ViolMachine", "B.East", przyjdą Vivaldi, Paganini, Chaczaturian, będzie disco z "Chłodnym Tatusiem", mroczne "Mana mana" i jeszcze mroczniejszy "wężyk", będzie w pogo nie ubogo, młynek zadymek i ścianeczka, wybuchy, prezenty, niespodzianki, układanki, kolędy, gawędy, chopki, snopki, galopki i ......diaboliczny kisiel (bez walki w nim).
 
Nie przyjść na ten koncert nie możecie, a nawet jak przyjść nie możecie, to nie możecie nie kupić biletów na ten koncert i oddać ich komuś w prezencie kto przyjść może lecz kupić biletu nie..... myślę, że to wystarczająco zagmatwane by było przekonywujące !!! :).

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Facebook