Dubioza Kolektiv

Dubioza Kolektiv
E-Ticket
Co to jest E-Ticket?

Odbiór w kasie!

Zmiana miejsca koncertu w Warszawie!

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Rock & Pop.

Ceny biletów:

  Wrocław, Kraków:
  - 49zł - w przedsprzedaży
  - 59zł - w dniu imprezy

  Warszawa:
  - 59zł - w przedsprzedaży
  - 69zł - w dniu imprezy

Uwaga!!

 

Impreza została przeniesiona z Klubu Hydrozagadka do Klubu Progresja

Zakupione bilety zachowują ważność.

W związku ze zmianą miejsca imprezy zakupione bilety można zwracać w miejscu ich nabycia za okazaniem dowodu zakupu.

Możliwość zwrotu biletów istnieje jedynie do dnia imprezy.

Komunikat organizatora:

 

DUBIOZA KOLEKTIV // Zmiana miejsca koncertu Dubioza Kolektiv w Warszawie
W związku z bardzo dużym zainteresowaniem koncertem Dubioza Kolektiv w Warszawie / Klub Hydrozagadka (bilety wyprzedały się) wspólnie z zespołem podjęliśmy decyzję o zmianie miejsca koncertu. Nowe miejsce to klub Progresja Music Zone, Fort Wola 22, Warszawa.

Szczegóły wydarzenia

Dubioza Kolektiv trzykrotnie w Polsce!
Poczuj bałkański klimat w środku zimy!

Jeszcze w tym roku na trzy występy do naszego kraju przyjedzie, doskonale znana polskim słuchaczom z niesamowitej energii koncertowej oraz fantastycznego show, bałkańska formacja Dubioza Kolektiv!

Dubioza Kolektiv pochodzi z Bośni i Hercegowiny i działa aktywnie od 2003 roku. Zespół jest już dobrze rozpoznawalny nie tylko w naszym kraju, ale także na całym świecie. Ogromna energia koncertowa oraz oryginalne podejście do muzyki sprawiają, że o formacji robi się coraz głośniej. Muzycy w swoich kompozycjach łączą elementy bałkańskiej kultury z rockowymi brzmieniami, elektronicznymi dźwiękami, a także muzyką reggae czy ska. To wulkan energii, który do wspólnej zabawy porywa nawet najbardziej statecznych słuchaczy. Dowodem na to mogą być bardzo entuzjastycznie przyjęte koncerty Dubioza Kolektiv podczas Festiwalu Inne Brzmienia 2010 w Lublinie, Przystanku Woodstock 2012, Ursynaliów 2014, Kortowiady 2013 i 2015, Juwenaliów 2015 w Białymstoku czy ostatnio podczas supportowania jedynego koncertu Faith No More w Polsce!

Polskie koncerty Dubiozy Kolektiv poprzedzać będą występy zespołów: Killed by Car (Wrocław i Warszawa) oraz Cztery Kilo Obywatela (Kraków)

Killed by Car - kosmiczni, post - kalifornijscy kowboje, kojarzeni z przemycaniem dubstepu i drum'n'bass'u do brzmień bardziej charakterystycznych dla gitar. Coś w stronę Skrillex, Pendulum, Enter Shikari. Zresztą otwórz lodówkę, a pewnie z niej wyskoczą. Największymi ich atutami bezsprzecznie są świeżość i bezkompromisowość, z których przemysł muzyczny nie zdążył ich jeszcze wyleczyć - przez przemielenie i wyzbycie blazu rzecz jasna. Warto podkreślić, że cała warstwa syntetyczna generowana jest totalnie na żywo przy użyciu kontrolerów i nanopadów. „Finally! something we can dance to!” - czyli debiutancka płyta dostępna jest w całości do odsłuchu i pobrania na bandcampie KbC.

Cztery Kilo Obywatela - zespół tworzą: sadownik, listonosz, urzędas, szperacz, elektryk i elektronik. To zbieranina tych, którzy w swojej mgliście uzasadnionej sympatii to tego kraju postanowili w nim zostać, żyć i robić rumor. To dojrzalsza w treści i formie kontynuacja zespołu JOKE FERAJNA z Przemyśla, w którego 5 urodziny postanowiliśmy dać sobie nowy początek i oto: CZTERY kilo OBYWATELA. Muzyka ska punk okraszona sporą dawką humoru na tle tematów ściśle związanych ze wszystkim co bulwersujące, ułomne, przaśne a także ciekawe, piękne, swojskie i warte opiewania w naszym przepięknym kraju nad rzeką. Dotychczas 200 koncertów w Polsce i poza jej granicami, jedna pozycja wydawnicza w Jimmy Jazz Records, przygody, o których marzy niejeden dzieciak i cała masa rock&rolla. W 2014 roku premiera pełnego albumu, o którym mamy nadzieję będzie głośno. Energia i sporo refleksji nad sobą samym - bez biadolenia!

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Zdjęcia i pliki wideo

Facebook