Mike + The Mechanics Let Me Fly Tour, support: Ben McKelvey

Mike + The Mechanics Let Me Fly Tour, support: Ben McKelvey
E-Ticket
Co to jest E-Ticket?

Bilety dostępne na ticketmaster.pl

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Rock & Pop.

Bednarek - premierowa trasa albumu "Talizman" - Poznań

Klub Muzyczny B17, Poznań

19.01.2018

Grzegorz Turnau - L-Live - Koncert urodziNOWY - Kraków

ICE Kraków Congress Centre, Kraków

19.01.2018

Bilety na to wydarzenie dostępne w stacjonarnych punktach sprzedaży: EMPiK, Saturn Media-Markt!
Ceny biletów:
    - 279zł, 249zł, 220zł, 199zł

Back to School:

Limitowana pula biletów z ulgą -25% dla uczniów i studentów, dostępna od 1 września od godziny 8:00 do wyczerpania zapasów.


Lista koncertów objętych ulgą: pokaż

UWAGA:

Na to wydarzenie obowiązuje limit 8 biletów na klienta co oznacza, że jedna osoba może kupić łącznie nie więcej niż 8 biletów (w jednym zamówieniu lub w większej ilości zamówień).

W przypadku zakupu przez jedną osobę ilości przekraczającej ustanowiony limit, Organizator zastrzega sobie prawo do anulowania wszystkich zakupionych biletów na podstawie Regulaminu Uczestnictwa w Imprezie


Nieletni poniżej 16 roku życia muszą być pod opieką osoby dorosłej lub posiadać ze sobą podpisany przez rodziców/opiekunów formularz zgody: pobierz

Więcej o koncertach na: Teraz Rock

Szczegóły wydarzenia

BEN McKELVEY supportem


MIKE + THE MECHANICS


3 września 2017, ICE Kraków


Rozkład godzinowy:

  • 18:00 - Wejście
  • 19:15 - Ben McKelvey
  • 20:10 - Mike + The Mechanics

* Wszelkie harmonogramy mają charakter orientacyjny i podlegają zmianom.


Piosenkarz, twóca piosenek i multiinstrumentalista Ben McKelvey wychowywał się w zachodnim Londynie na muzyce takich artystów jak Johnny Cash, Bob Dylan, Bruce Springsteen i Paul Weller.  

Po rozwiązaniu jego pierwszego popowo-punkowego zespołu Fluid Lines w 2011 roku Ben zdecydował się kontynuować muzyczną podroż jako solowy artysta. Debiutancka solowa EP-ka „A Hundred Thousand Welcomes” została wydana w październiku 2013, a pierwszy solowy album „Love & Life In England” w lutym 2016.

McKelvey gra ponad 50 koncertów rocznie, miał okazję towarzyszyć na trasie takim wykonawcom jak The Janoskians, Wet Wet Wet i The Overtones. W marcu tego roku, kończąc serię 32 koncertów, podczas których supportował Mike + The Mechanics m.in. w tak kultowych miejscach jak Brighton Dome czy The Royal Albert Hall, wypuścił najścieższą EP-kę “One For The Road”.

Mike + The Mechanics sprzedali ponad 10 milionów płyt na całym świecie i nagrali takie hity jak Silent Running, All I Need Is A Miracle, Word Of Mouth, Another Cup of Coffee  i oczywiście niezapomniany Over My Shoulder – a to zaledwie kilka tytułów z ogromnej puli szlagierów Mike + The Mechanics.

Zagrają w Polsce w ramach trasy promującej najnowszy, wydany niespełna trzy tygodnie temu album. Prace nad albumem Let Me Fly rozpoczęły się już podczas trasy z 2011 roku promującej krążek The Road – pierwszy krążek nagrany w aktualnym składzie: Mike Rutherford (gitara/bas), Luke Juby (klawisze), Gary Wallis (perkusja), Anthony Drennan (gitara) oraz wokaliści: Andrew Roachford i Tim Howar.

Posłuchaj Let Me Fly z najnowszego albumu: http://www.youtube.com/watch?v=2AOwDnDj3Vw

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Organizator: Live Nation

Gdzie:

  • ICE Kraków Congress Centre, ul. Marii Konopnickiej 17, Kraków

Zdjęcia i pliki wideo

Facebook