Natalia Przybysz

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Rock & Pop.

Anna Maria Jopek & Kroke

Teatr Muzyczny, Gdynia

22.01.2018

Maryla Rodowicz Diva Tour 2017/2018 - Częstochowa - gościnnie Łukasz Golec i Paweł Golec

Zmiana daty i miejsca imprezy!

Hala Polonia, Częstochowa, Częstochowa

22.01.2018

Ceny biletów:
    - 45zł - w przedsprzedaży
    - 55zł - w dniu imprezy

Szczegóły wydarzenia

NATALIA PRZYBYSZ
„PRĄD”

Dla Natalii Natu Przybysz punktem wyjścia do pracy nad nową płytą była piosenka „Niebieski” z ostatniego wydawnictwa pt. „Kozmic Blues Tribute to Janis Joplin”. Artystka kontynuuje, więc przygodę z bluesem i klimatem rocka z lat 60. - Spotkanie z piosenkami Janis dało mi szansę doświadczenia żywiołu ognia, którego nie chcę już nigdy utracić. Zrozumiałam, że chcę śpiewać o trudnych stronach życia, że prawda ma moc. Piosenki, które teraz piszę są bardzo osobiste, czasem nawet dramatyczne, pisane pod wpływem silnych przeżyć i refleksji - mówi Natalia Przybysz, która jest też autorką wszystkich tekstów do nowej płyty. Nad produkcją muzyczną pracowała z Jurkiem Zagórskim, gitarzystą z zespoł.

Nowy album pt. „Prąd” został wydany nakładem Warner Music Poland  w listopadzie 2014 r.

Patronat medialny: Radiowa Trójka
Koncerty w składzie:
Natalia Przybysz – wokal,
Jurek Zagórski – gitara,
Mateusz Waśkiewicz – gitara,
Filip Jurczyszyn – bas
Hubert Zemler – perkusja.

Teledysk "Miód" powstał w Szwecji, a za jego realizację odpowiedzialni są Anna Bajorek i Marcin Morawicki.
"Miód jest pierwszą częścią historii, która dopowie się w zapowiadanym dalszym ciągu filmu. Propozycja połączenia teledyskiem dwóch piosenek wyszła od Natalii i jej managera Jarosława Maślanki. Pierwszy klip „Miód” jest bardziej fabularyzowany i rozgrywa się w przestrzeni miejskiej. Jest z nim związany pewien typ ruchu, który zmienia się wraz ze zmianą przestrzeni”- wyjaśnia Anna Bajorek, reżyser teledysku.
"Miód to piosenka pełna pytań. Niebo to odpowiedzi. Miód napisałam jako pierwszy utwór na płytę. Niebo było ostatnie. Pisałam Miód i sama nie wiedziałam o czym jest do końca. Utwór ten powstał po pierwszej sesji terapeutycznej, kiedy w głowie roi się od uczuć pytań i emocji, które są jak mieszanka wybuchowa. Słowa były raczej strumieniem wzajemnie elektryzujących się koncepcji a ja jakby czułam, ze jest to dobre i ważne. Można powiedzieć, że dopiero kiedy nagrałam "Niebo" to zrozumiałam i znalazłam Miód" - opowiada Natalia Przybysz

30 września do sieci trafiła pierwsza część teledysku do utworu „Miód”. Singiel jest zapowiedzią nowego albumu „Prąd”, który ukazał 17 listopada 2014 roku. W dniu premiery płyty ukazała się również druga część wideo, przedstawiająca kolejny utwór jakim jest "Nazywam się niebo". Natalia prezentuje już swoje czwarte solowe wydawnictwo.

Natalia Przybysz, jedna z najbardziej charyzmatycznych i utalentowanych polskich wokalistek, artystka inspirowana soulem, jazzem and funkiem nie kryje pasji dla starych ciepłych motown’owskich brzmień i vintage’owych instrumentów. /Warner Music Poland.

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Facebook